techbord.com NZXT رسما 33000 مورد PC با H1 را در ایالات متحده و کانادا فراخوانی می کند

کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) اعلام کرد پرونده PC NZXT H1 به دلیل نقص در طراحی که شاسی عمودی را در معرض خطر آتش سوزی قرار می دهد ، رسماً فراخوانده می شود.

در نوامبر گذشته ، NZXT فروش H1 را متوقف كرد ، در پی گزارش دو پیچ استفاده شده برای اتصال مونتاژ رایزر PCIe به شاسی كه باعث اتصال كوتاه الكتریكی شده و خطر آتش سوزی دارد. این شرکت می گوید که 11 گزارش از "داغ شدن یا آتش گرفتن تخته های مدار در سراسر جهان دریافت کرده است که شش مورد از آنها در ایالات متحده اتفاق افتاده است."

NZXT از یک اصلاح موقت استفاده کرده است که به آنها پیشنهاد می دهد پیچ ​​های نایلونی را جایگزین کنند موارد فلزی ، اما این مسئله دلیل اصلی را رفع نمی کند.

کانال فناوری Gamers Nexus از ابتدا در حال بررسی وضعیت است. مشخص شد که این مشکل از پیچها نبود بلکه از نظر طراحی PCB وجود داشت. Gamers Nexus رفتار NZXT را "به طرز وحشتناکی غیرمسئولانه و سهل انگارانه" خوانده است. این شرکت سرانجام عذرخواهی کرد ، قول داد پرونده را از فروشگاههای خود بردارد و مجامع افزایش یافته را دوباره طراحی کند.

NZXT هنوز در حال کار بر روی یک رفع دائمی برای H1. در همین حال ، CPSC و دولت کانادا فقط فراخوان رسمی را اعلام کردند. از زمان راه اندازی پرونده در فوریه سال 2020 ، 32000 واحد در ایالات متحده و 1024 واحد در کانادا فروخته شده است. به مصرف كنندگان توصيه شده است "فوراً استفاده از موارد كامپيوتري فراخوانده شده را متوقف كرده و براي تعويض كامپيوتر با NZXT تماس بگيرند."

اعتبار تصویر: u / evade187

این وضعیت ناراحت کننده ای است زیرا پرونده H1 قبل از روشن شدن مشکلات عشق زیادی را دریافت کرد. ما آنقدر دوست داشتیم که H1 گزینه "بهترین Mini-ITX" در ویژگی بهترین موارد PC بود ، اگرچه در آن زمان از خطرات آتش سوزی اطلاع نداشتیم.

NZXT رسما 33000 مورد PC با H1 را در ایالات متحده و کانادا فراخوانی می کند
hardware/nzxt-رسما-33000-مورد-pc-با-h1-را-در-ایالات-متحده-و-کانادا.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گزارش شده است که تسلا تابستان امسال ذخیره سازی گسترده باتری را به شبکه برق تگزاس متصل می کند
techbord.com پیش سفارش دکل های بازی Ryzen 5 Aya Neo در سراسر جهان در دسترس است
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.