خبر

 • تک بورد - Newegg به طور تصادفی CPUهای Alder Lake را زودتر برای برخی از مشتریان ارسال می کند و از آنها می خواهد ساکت بمانند.

  Newegg به طور تصادفی CPUهای Alder Lake را زودتر برای برخی از مشتریان ارسال می کند و از آنها می خواهد ساکت بمانند.
  10 روز و 10 ساعت قبل

  فیس پالم: بازبینی‌کنندگانی که به‌طور تصادفی تحریم‌ها را زیر پا می‌گذارند، اغلب با مشکل مواجه می‌شوند، اما بدتر این است که یک خرده‌فروش محصولی را قبل از تاریخ عرضه رسمی آن ارسال می‌کند. این موقعیتی است که نیوگ در آن قرار گرفته است، زیرا برخی از CPUهای Alder Lake اینتل را یک هفته قبل از تاریخ عرضه آنها در 4 نوامبر به مشتریان تحویل داده است. راه حل؟ از کسانی که آنها را دریافت کرده اند بخواهید اطلاعات

  یک موضوع Reddit (از طریق VideoCardz) نشان می‌دهد که چندین مشتری از سایت محبوب تجارت الکترونیکی که تراشه‌های Alder Lake خود را پیش‌سفارش کرده‌اند، وقتی زودتر از تاریخ راه‌اندازی رسمی وارد شدند، شگفت‌انگیز خوشایندی داشتند.

  اینتل از این که بداند Newegg پردازنده‌ها را زودتر از موعد ارسال کرده است، خوشحال نخواهد شد، که فرض می‌کنیم فقط یک اشتباه بوده است - چیزی که شرکت‌های دیگر در گذشته مقصر آن بوده‌اند. از آنجایی که این توافقنامه عدم افشای اطلاعات (NDA) بین دو شرکت را نقض می کند، نیوگ با مشتریان مورد نظر تماس می گیرد تا از آنها بخواهد که هیچ اطلاعاتی در مورد CPU ها به اشتراک نگذارند. به یک نفر گفته شد که با این کار "از هر گونه مشکلی جلوگیری می شود."

  با دریافت 12900K فردا، چه چیزی را نمی توانم پست کنم؟ همین الان از نیوگ یک تماس تلفنی گرفتم و خانم گفت من نمی توانم تا 11/4 چیزی پست کنم؟

  — Hyphnx

  همین تماس را دریافت کردم، و مال من همین الان آمد یک ساعت پیش. بسته بندی 12900k عالی به نظر می رسد! 12700k کمی متوسط ​​به نظر می رسد.

  — NoveltyNetwork

  تاکنون یک پست صوتی از یک خانم نیز دریافت کردم. به من گفت که تا 11/4 چیزی پست نکنم "برای جلوگیری از هر گونه مشکل" تراشه ها را زودتر دریافت کرده اند و NDA ها را امضا کرده اند، بنابراین آنها می توانند هر کاری را که می خواهند بدون عواقب انجام دهند. چیزی که فروشنده به نفع خود دارد این است که در حال حاضر هیچ مادربرد Alder Lake در آنجا وجود ندارد - آنها را در دست بازبینان قرار نمی دهد - بنابراین اینطور نیست که هیچ مشتری بتواند ارقام عملکرد خود را ارسال کند. با فرض اینکه Newegg به طور تصادفی برخی موبوهای AL را نیز زودتر ارسال نکند. علاوه بر این، بسته‌بندی/سی‌پی‌یوهای فیزیکی قبلاً فاش شده‌اند، بنابراین اینطور نیست که اطلاعات جدید زیادی برای به اشتراک گذاشتن وجود داشته باشد.

  در سایر اخبار Alder Lake/Newegg، این سایت اکنون حافظه DDR5 خود را به فروش رسانده است. کیت هایی که تا 400 دلار می رسد.

خبرهای دیگر از سخت افزار