خبر

 • تک بورد - Ncase پس از هشت سال ، شاسی PC عالی M1 کوچک خود را قطع می کند

  Ncase پس از هشت سال ، شاسی PC عالی M1 کوچک خود را قطع می کند
  4 روز و 7 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ یکی از موارد بهتر فاکتورهای کوچک در بازار متوقف شده است. Ncase ، سازندگان شاسی M1 SFF ، اخیراً اطلاعیه ای را در وب سایت خود قرار داده و اعلام کرده است که تصمیم گرفته است دسته دیگری از کیف های M1 Classic را سفارش ندهد. به این ترتیب ، محصول پس از هشت سال اجرا عملاً به پایان عمر خود رسیده است.

  M1 در سال 2012 توسط دو عضو انجمن HardOCP طراحی شد. کاربر Wahaha360 شاسی SilverStone SG03 SFF را دوست داشت ، اما چیزی را کاملاً از آلومینیوم می خواست. بدون هیچ راه حلی در بازار ، کاربر با Necere تماس گرفت که در طراحی شاسی رویایی کمک کرد.

  https://techbord.com Ncase شاسی عالی M1 کوچک خود را پس از هشت سال متوقف می کند

  به طور قابل توجهی ، آنها توانستند پروژه را از طریق اتمام ببینند ، که شامل یک کمپین موفق Indiegogo و همچنین تولید توسط Lian بود. لی اگر می خواهید داستان را دنبال کنید ، کل فرایند در Hard Forum بایگانی شده است. اخیرا. در واقع ، کارت های ویدئویی این روزها بسیار بزرگتر از گذشته شده اند ، و با وجود فضای فوق العاده ، سازگاری آسیب دیده است.

  قابل ذکر است ، این پایان Ncase نیست ، بلکه فرصتی برای چیزی است جدید. این تیم گفت که آنها محصولات جدیدی در دست توسعه دارند ، اما هنوز آمادگی تعهد به تولید یا ارائه برآورد زمانی را ندارند. در حال حاضر ، وب سایت Ncase برای اهداف اطلاعاتی فعال خواهد بود.

  با ارائه عکس _aurel_

خبرهای دیگر از سخت افزار