خبر

 • تک بورد - MX Keys Mini جدید لاجیتک یک صفحه کلید بی سیم و کم حجم است که 100 دلار قیمت دارد

  MX Keys Mini جدید لاجیتک یک صفحه کلید بی سیم و کم حجم است که 100 دلار قیمت دارد
  9 روز و 22 ساعت قبل

  Logitech نسخه فشرده ای از صفحه کلید بی سیم محبوب MX Keys خود را برای سازندگانی که به دنبال صرفه جویی در فضا هستند عرضه کرده است. با این حال ، این باعث صرفه جویی در هزینه آنها نمی شود ، زیرا Keys Mini با برچسب بزرگتر خود با 100 دلار قیمت دارد.

  MX Keys Mini بی سیم یک صفحه کلید مینیمالیستی است که مناسب سازندگان و کاربرانی است که در چندین پلتفرم کار می کنند که با پرداخت حق بیمه برای یک صفحه کلید کوچک بی سیم یا قبلاً در Logitech سرمایه گذاری کرده اند " اکوسیستم.

  همانند کلیدهای MX بزرگتر ، نسخه Mini قابلیت اتصال و تعویض با حداکثر 3 دستگاه را در یک زمان و پشتیبانی از نرم افزار Logitech's Flow برای کار یکپارچه بین macOS و Windows ارائه می دهد. اگرچه از طریق بلوتوث و گیرنده Bolt USB که اخیراً منتشر شده Logitech متصل می شود ، این خرید 15 دلار اضافی است ، که با توجه به قیمت درخواست 100 دلار برای MX Keys Mini ناامید کننده است.

  از کلیدهای روکش شده صفحه کلید استفاده می شود. سوئیچ های مبتنی بر قیچی و دارای برچسب برای هر دو دستور macOS و Windows هستند ، اگرچه نسخه فقط Mac در ترکیب رنگ خاکستری/سفید موجود است. همچنین با سایر سیستم عامل های اصلی مانند Linux ، Android ، iOS/iPadOS و Chrome OS سازگار است.

  https://techbord.com MX Keys Mini Logitech یک صفحه کلید بی سیم و کم مصرف است که 100 دلار هزینه دارد

  با طراحی تقریباً یکسان با کلیدهای استاندارد MX ، نسخه قابل حمل بدون یک صفحه شماره ، اما یک ایموجی ، بی صدا و دیکته صدا را در کلیدهای عملکرد ردیف بالا اضافه می کند. MX Keys Mini از طریق USB-C شارژ می شود و عمر باتری 10 روزه را با نسخه بزرگتر ارائه می دهد که با خاموش شدن نور پس زمینه (فقط سفید) تا 5 ماه طول می کشد.

  سایر موارد منظم لمس شامل سنسورهای مجاورت محیط و دست و همچنین نشانگرهای قفل باتری و درپوش است. فقط کمی آزاردهنده است که نسخه کوچکتر دارای برچسب قیمت کوچکتری نیست. MX Keys Mini اکنون برای خرید از وب سایت رسمی Logitech در دسترس است.

خبرهای دیگر از سخت افزار