MSI از اضافه کردن کتابچه‌های راهنما و سایر مواد کاغذی به مادربردهایش خودداری می‌کند

MSI جدیدترین شرکتی است که با حذف چیزی که مدت‌ها در محصولاتش عرضه می‌شد، سبز شد: مواد کاغذی. این تغییر در حال حاضر فقط برای مادربردهای آن اعمال می‌شود و دستورالعمل‌ها، آگهی‌ها، کاتالوگ‌ها و برنامه‌های پاداش را پوشش می‌دهد.

همانطور که اکثر مردم می‌دانند، سخت‌افزار رایانه شخصی معمولاً با تعداد زیادی مقاله، از مسابقات و برنامه‌های عضویت گرفته تا کارت‌های ثبت نام محصول و بروشورهای مربوط به موارد مرتبط، همراه است. اکثر آنها دور ریخته می شوند، بنابراین MSI تصمیم گرفته است تمام این مواد را از جعبه های مادربرد خود حذف کند تا در مصرف انرژی، کاهش کربن و "محافظت از درختان"

"MSI متعهد باشد. MSI در سایت خود می نویسد تا اثرات زیست محیطی فعالیت های تجاری خود را از طریق تولید سبز و مدیریت زنجیره تامین کاهش دهد. "ما به طور فعال در بهبود مصرف انرژی، کاهش ضایعات و کنترل مواد شیمیایی در پاسخ به خطر تغییرات آب و هوایی سرمایه‌گذاری کرده‌ایم."

techbord.com MSI از اضافه کردن کتابچه‌های راهنما و سایر مواد کاغذی به مادربردهایش خودداری می‌کند

آنها با مقدار زیادی آشغال همراه هستند

مشاهده‌ترین غیبت بدون شک کتابچه‌های راهنما خواهند بود، اما آیا واقعاً تا این حد از قلم خواهند افتاد، به خصوص وقتی که اکثر این کتابچه‌ها از دستورالعمل‌های مشابه به زبان‌های مختلف تشکیل شده‌اند؟ ضروری است، MSI مشتریان را به وب سایت خود هدایت می کند تا بتوانند اسناد را جستجو کنند. این شرکت همچنین یک کد QR روی جعبه مادربرد قرار داده است که به نسخه دیجیتالی کتابچه راهنمای کاربر هدایت می شود.

همانطور که در مورد اپل و سامسونگ زمانی که آنها شارژرهای همراه را به دلایل زیست محیطی از تلفن خود خارج کردند، انجام شد. برخی به این نکته اشاره می‌کنند که صرفه‌جویی که MSI از ریختن مواد کاغذی به دست می‌آورد، بعید است به مصرف‌کننده منتقل شود.

از لیست طولانی محصولات MSI، از جمله کارت‌های گرافیک، نیز تعجب نکنید. شروع به ارسال بدون دستورالعمل ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که سایر شرکت‌های سخت‌افزار نیز در نهایت از این روند پیروی کنند و بدون کاغذ کار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *