خبر

 • تک بورد - Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند

  Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
  13 روز و 23 ساعت قبل

  چشمگیر: یکی از سریعترین و ساده ترین راه ها برای افزایش عملکرد کلی کامپیوتر شما ، ارتقا زیر سیستم حافظه است. در بسیاری از موارد ، حذف حافظه قدیمی شما و تعویض یک کیت جدید سریعتر و یا ظرفیت بیشتر کمتر از پنج دقیقه طول می کشد. بنابراین جای تعجب نیست که این اغلب در میان اولین به روزرسانی هایی است که باید در هنگام ایجاد سیستم قدیمی استفاده شود. آنچه که VIK-on مدرس روسی در آخرین سری فیلم های خود انجام دا

  سازنده سخت افزار GeForce RTX 3070 با مارک Palit را گرفت و ماژول های حافظه 1 گیگابایتی GDDR6 (K4Z803256C-HC14) را برداشته و مدل های 2 گیگابایتی GDDR6 (K4ZAF3258M-HC14) را جایگزین کرد و در نتیجه حافظه کارت را به 16 گیگابایت رساند.

  اگر این مسئله به اندازه کافی چالش برانگیز نبود ، VIK-on همچنین مجبور شد برخی تنظیمات مقاومت را تغییر دهد تا کارت را فریب دهد تا تشخیص دهد که اکنون حافظه دو برابر بیشتر روی شیر است.

  متأسفانه ، مسائل همچنان پابرجا بودند. مشابه اتفاقی که هنگام اجرای مود بر روی GeForce RTX 2070 رخ داد ، کارت پس از انجام کار زیاد خراب می شود. این همان جایی است که مشترکان یوتیوب با یک راه حل بالقوه از آن استفاده می کنند.

  همانطور که به نظر می رسد ، با استفاده از نرم افزار تنظیم EVGA Precision X1 برای قفل کردن فرکانس کارت ، این مسئله برطرف می شود و به واسطه اجازه می دهد تا معیارهای آزمایش را در 3DMark کامل کند Time Spy and Unigine Superposition - 8K بهینه شده. نتایج حاصل از این آزمایشات مطابق با انتظاراتی است که شما انتظار داشتید و این ثابت می کند که این نسخه به واقع موفقیت آمیز بوده است.

خبرهای دیگر از سخت افزار