خبر

 • تک بورد - Modder ثابت می کند که Nvidia GeForce RTX 2080 Ti از 22 گیگابایت حافظه GDDR6 پشتیبانی می کند

  Modder ثابت می کند که Nvidia GeForce RTX 2080 Ti از 22 گیگابایت حافظه GDDR6 پشتیبانی می کند
  3 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Vik-On که به دو برابر VRAM کارت RTX 3070 و کارت RTX 2070 مشهور است ، اکنون کاری مشابه RTX 2080 Ti انجام داده است. اگرچه وی در واقع نمی توانست 22 گیگابایت حافظه GDDR6 را به کارت RTX 2080 Ti تبدیل کند ، اما ثابت کرده است که چنین مهارت هایی با مهارت ، تجهیزات و سیستم عامل صحیح امکان پذیر است.

  اگر ویدیویی را تماشا کرده اید که در آن حافظه کارت حافظه کارت RTX 3070 را دو برابر می کند ، ممکن است کاملاً پیچیده باشید که این فرآیند می تواند پیچیده باشد. با این حال ، وی در آخرین تلاش خود برای اصلاح کارت گرافیک ، اوضاع را کمی بیشتر پیچیده کرد.

  به جای اینکه فقط حافظه را به یک کارت کاملاً جدید اضافه کنید و تنظیمات مناسب برای کارکرد آن را انجام دهید ، RTX 2080 Ti را استفاده و آسیب دید. کارت قبلاً از طریق سه فروشگاه مختلف تعمیر شده بود ، اما کارت به جای رفع آن ، بدتر شد.

  وقتی به نظر می رسید همه گم شده اند ، مدیر امور را به دست خود گرفت. پس از فروش مجدد GPU ، تعمیر و آزمایش PCB و نصب تراشه های حافظه جدید و سایر اجزای گمشده ، VIK-on برای ایجاد فریب GPU BIOS برای پشتیبانی از حافظه بیشتر ، یک بند تسمه ای ایجاد کرد.

  < p> با توجه به کمبود تراشه در حال انجام ، واسطه نمی تواند ماژول های حافظه 2 گیگابایتی را برای اثبات پشتیبانی کارت از 22 گیگابایت VRAM به دست آورد. در عوض ، وی مجبور به استفاده از ماژول های K4Z80325BC-HC14 سامسونگ با هرکدام 1 گیگابایت شد ، به این معنی که کارت دارای همان 11 گیگابایت بود که در ابتدا داشت.

  در ویدئو ، می بینید که بند بند برای اثبات این امر کافی بود. GPU در واقع از بیش از 11 گیگابایت VRAM پشتیبانی می کند ، اما سیستم کاملاً پایدار نیست. علی رغم اتمام اجرای بنچمارک SuperPosition ، مدبر اظهار داشت که سیستم برای استفاده روزانه به اندازه کافی مناسب نیست زیرا با گذشت زمان شروع به نشان دادن برخی از مصنوعات می کند.

خبرهای دیگر از سخت افزار