خبر

 • تک بورد - MIT یک جعبه ابزار برای ایجاد پوشیدنی های حسگر عضلانی چاپ سه بعدی ایجاد کرد

  MIT یک جعبه ابزار برای ایجاد پوشیدنی های حسگر عضلانی چاپ سه بعدی ایجاد کرد
  29 روز و 11 ساعت قبل

  موسسه فناوری ماساچوست (MIT) ابزارهایی را توسعه داده است که به کاربران امکان می دهد دستگاه های پوشیدنی ایجاد کنند که قادر به تشخیص تنش عضلانی است. این فناوری از \ "توموگرافی امپدانس الکتریکی \" (EIT) استفاده می کند ، که تکانه های الکتریکی عضلات را برای تعیین خم شدن یا شل شدن آنها تشخیص می دهد.

  آزمایشگاه علم و هوش مصنوعی MIT (CSAIL) ماه آینده تحقیقات خود را در سمپوزیوم ACM آینده در زمینه نرم افزار و فناوری رابط کاربری (UIST) با مقاله ای با عنوان "EIT -kit: یک ابزار توموگرافی امپدانس الکتریکی برای سلامت و حس حرکت "که در ماه ژانویه دنبال می شود. CSAIL استفاده از این ابزارها را برای ایجاد پوشیدنی ها برای حس حرکت ، تشخیص حرکت ، رانندگی با حواس پرتی و برنامه های فیزیوتراپی پیش بینی می کند.

  این فناوری تا حدودی دست و پا گیر است و راه اندازی آن دشوار است و برای پیاده سازی به سخت افزار گران قیمت نیاز دارد. پوشیدنی ها نیز در این مرحله کمی غیر کاربردی هستند و به سیم سیم چند سر نیاز دارند. با این حال ، مشاهده داده های یک دستگاه تلفن همراه با برنامه های واقعیت افزوده امکان پذیر است.

  برای ایجاد یک دستگاه ، کاربران ابتدا شکل و ابعاد فیزیکی آن را در برنامه مدل سازی سه بعدی کیت طراحی می کنند. نرم افزار به طور خودکار مکان های سنسور را قرار می دهد یا کاربر می تواند آنها را به صورت دستی تنظیم کند. از آنجا ، طرح به چاپگر سه بعدی ارسال می شود و کاربران می توانند قطعات به دست آمده را جمع آوری کنند. پس از کنار هم قرار گرفتن ، پوشیدنی باید با مادربرد مخصوص EIT-kit کالیبره شود.

  https:/ /techbord.com MIT یک جعبه ابزار مورد استفاده برای ایجاد پوشیدنی های حسگر عضلانی چاپ سه بعدی

  " CSAIL می گوید ، یک کتابخانه میکروکنترلر اندازه گیری امپدانس الکتریکی را خودکار می کند. "یک کتابخانه تجسم تلفن همراه به کاربران امکان می دهد داده های اندازه گیری شده را بر روی یک دستگاه تلفن همراه مشاهده کنند. "

  این فناوری هنوز به کار زیادی نیاز دارد و مشخص نیست که آیا این برنامه کاربردی تر از روش های جایگزین برای برنامه هایی مانند تشخیص حرکت و حس حرکت با این حال ، از آنجا که فعالیت واقعی ماهیچه ها را ثبت می کند نه فقط حرکت بازو یا پا ، استفاده از آن برای اهداف فیزیوتراپی بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد.

خبرهای دیگر از سخت افزار