خبر

 • تک بورد - Micron ادعای داشتن بزرگترین کارت میکرو اس‌دی با ظرفیت 1.5 ترابایت را دارد

  Micron ادعای داشتن بزرگترین کارت میکرو اس‌دی با ظرفیت 1.5 ترابایت را دارد


  9 روز و 5 ساعت قبل

  Micron کارت حافظه میکرو اس‌دی را معرفی کرده است که ادعا می‌کند بزرگ‌ترین کارت حافظه در جهان است. سری i400 microSD در تراکم‌های 64 گیگابایت، 128 گیگابایت، 256 گیگابایت، 512 گیگابایت، 1 ترابایت و 1.5 ترابایت هیولا ارائه می‌شود. این کارت‌ها برای برنامه‌های ذخیره‌سازی لبه‌ای با تمرکز بر انجام وظایفی مانند ضبط ویدیوی مداوم یا چندین رویداد ضبط هوش مصنوعی به طور همزمان طراحی شده‌اند.

  همه کارت‌های i400 برای عملکرد 24 ساعته و 7 روز هفته تا پنج سال متوالی با میانگین زمان بین دو میلیون ساعت از کار افتادن رتبه‌بندی می‌شوند. آنها همچنین می توانند در محیط های بین -25 درجه سانتیگراد تا 85 درجه سانتیگراد عمل کنند و می توانند در برابر آسیب های ناشی از آب، آهن ربا، اشعه ایکس، ضربه و شوک محافظت کنند. به گفته Micron، کارت 1.5 ترابایتی می تواند تا چهار ماه فیلم ویدئویی را ذخیره کند.

  https://techbord. com <b>Micron</b> <b>ادعای</b> بزرگ‌ترین <b>ظرفیت</b> <b>کارت</b> microSD جهان را با 1.5 ترابایت

  سری i400 از NAND 176 لایه 3D Micron استفاده می کند که در اواخر سال 2020 معرفی شد. در آن زمان، این شرکت گفت که تعداد لایه های آن تقریباً 40 درصد بیشتر از نزدیک ترین رقیب خود بود و برای کوچک ترین ایده آل است. راه‌حل‌های فاکتور را تشکیل می‌دهند.

  Micron گفت که کارت‌ها ذخیره‌سازی داده‌ها را در لبه، جایی که ایجاد می‌شوند، برای بینش‌های لحظه‌ای عملی تسهیل می‌کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند به کسب‌وکارهای کوچک اجازه دهند نیاز به آپلود مداوم داده‌ها در فضای ابری را که می‌تواند پرهزینه باشد، کاهش دهند، به ویژه از مکان‌های دور مانند کشتی‌های باری یا سکوهای نفتی.

  کارت‌های جدید i400 Micron اکنون در حال نمونه‌گیری هستند. به مشتریان.

  اعتبار تصویر: cottonbro


  تگ ها:

  micron , ادعای , داشتن , بزرگترین , کارت , میکرو , اس‌دی , ظرفیت , ترابایت , دارد


  v 5
خبرهای دیگر از سخت افزار