خبر

 • تک بورد - Micro Center از توهین به کارت گرافیک های AMD عذرخواهی می کند

  Micro Center از توهین به کارت گرافیک های AMD عذرخواهی می کند
  2 روز و 15 ساعت قبل

  WTF ؟! در پستی که نحوه انتخاب کارت گرافیک را توضیح می داد ، Micro Center گفت که محصولات AMD برای ادامه کار طبق برنامه در نظر گرفته شده به "اصلاح یا تعمیر و نگهداری منظم" نیاز دارند ، در حالی که Nvidia از طریق دستگاه وصل و بازی می شود. "مدیر عامل Micro Center از وقتی معذرت خواست

  ریشه گرفتن یک تیم نسبت به تیم دیگر منطقی است ، اما Micro Center فقط ترجیح Nvidia را نشان نداد ، آنها کاملاً در مورد کیفیت کارت های گرافیک AMD دروغ گفتند.

  در اینجا قسمت توهین آمیز پست اصلی وجود دارد که به شکل توییت جاودانه شده است.

  به طور معمول کارت های گرافیک AMD مقرون به صرفه تر هستند اما برای ادامه کار در حد مقرون به صرفه نیاز به برخی اصلاحات یا تعمیر و نگهداری منظم دارند. از طرف دیگر ، کارت گرافیک های Nvidia عملکردی تقریباً شبیه کنسول های بازی ویدیویی دارند و اساساً به صورت پلاگین و بازی کار می کنند.

  سهولت استفاده و پایداری پردازنده های گرافیکی Nvidia ، آنها را به محبوب ترین انتخاب در بین گیمرها و پخش کننده ها کارت های Nvidia همچنین از ردیابی اشعه و DLSS پشتیبانی می کنند که با هم کار می کنند تا گرافیک را با بالاترین کیفیت ممکن و بدون کاهش نرخ فریم ارائه دهند.

  کارت های گرافیک AMD به همان راحتی Nvidia استفاده می شوند. هر دو به یک میزان نگهداری راننده احتیاج دارند و از تعمیر مجدد و نظافت هر دو یا دو سال به یک اندازه بهره مند می شوند. هر دو واجد شرایط پلاگین هستند (پیچ را محکم کنید!) و بازی می کنند. و در حالی که کارتهای انویدیا دارای مزیت ردیابی اشعه و DLSS هستند ، کارتهای AMD دارای ویژگیهای مشابه هستند ، همانطور که ریک مرشاد رئیس و مدیرعامل Micro Center در عذرخواهی خود توصیف کرد.

  اطلاعات نادرست مربوط به کارتهای گرافیک AMD سهوا منتشر شد در وب سایت ما.

  این موضوع بدون بررسی صحیح اطلاعات موجود منتشر شده است ، و ما عمیقا به خاطر خطا عذرخواهی می کنیم. کارت های گرافیک AMD عملکرد عالی را ارائه می دهند ، از جمله اشعه یابی و AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) برای حداکثر عملکرد بصری ، و همچنین نصب آسان ، بدون هیچ گونه پشتیبانی بیشتر از به روزرسانی های استاندارد درایور.

  وی در ادامه قول می دهد که پست های Micro Center را بهتر رصد کند. به اعتبار آنها ، جستجوی کارت های گرافیک در وب سایت Micro Center ترکیبی منطقی از AMD و Nvidia به وجود می آورد ، همه به همان اندازه گران و غیرقابل دسترس.

  ما کاملاً مطمئن هستیم که این پست توسط یکی از طرفداران انویدیا نوشته شده است. بدون تصویب اگر هیچ چیز دیگری نباشد ، دستور زبان بد این پست نشان می دهد که توسط افراد ارشد بررسی نشده است.

خبرهای دیگر از سخت افزار