خبر

 • تک بورد - MacBook Pro مبتنی بر M1X هنوز در راه است برای پاییز ، 11 اینچی Mini LED iPad Pro برای شکستن جلد در سال آینده

  MacBook Pro مبتنی بر M1X هنوز در راه است برای پاییز ، 11 اینچی Mini LED iPad Pro برای شکستن جلد در سال آینده
  21 روز و 8 ساعت قبل

  حرفه ای هایی که ترجیح می دهند در محیط macOS کار کنند مدتی منتظر مک بوک پرو 16 اینچی با Apple Silicon بوده اند و به نظر می رسد رویای آنها در هفته های آینده محقق می شود. در همان زمان ، افرادی که منتظر iPad OLED بوده اند باید حداقل یک سال دیگر منتظر بمانند.

  اکنون که گرد و غبار برطرف شده است به دنبال رویداد اخیر رونمایی از iPhone 13 و Apple Watch Series 7 ، بسیاری منتظر هستند تا MacBook Pro مورد انتظار را دوباره مشاهده کنند که شایعاتی در مورد آن وجود دارد جانشین چیپست Apple M1 که سال گذشته در مک بوک ایر 13 اینچی و مک بوک پرو 13 اینچی عرضه شد.

  به گفته مارک گورمن بلومبرگ ، انتقال مداوم سیلیکون اپل به خوبی در حال انجام است ، و M1X در یک رویداد در چهار هفته آینده جلد می گیرد. بر اساس گزارشات ، تراشه جدید در دو نسخه عرضه می شود که بر اساس یک طراحی 10 هسته ای است که شامل هشت هسته عملکردی و دو هسته کم مصرف است.

   https://techbord.com MacBook Pro مبتنی بر M1X هنوز در راه است برای پاییز ، 11 اینچی مینی LED iPad Pro برای شکستن جلد در سال آینده

  اصلی تفاوت بین دو نوع M1X در پیکربندی GPU خواهد بود که 16 نسخه را در نسخه پایین و 32 هسته را در مدل رده بالا ادغام می کند. گفته می شود اپل در حال کار روی چیپست "M2 " است که از مک پرو جدید و iMac جدید تغذیه می کند. در مورد مک مینی ، انتظار می رود که این شرکت از یک تازه سازی مبتنی بر M1X با پورت های بیشتر "در نقطه ای " رونمایی کند.

  به احتمال زیاد 14 و 16 اینچی آینده MacBook Pro مجهز به صفحه نمایش Mini LED با وضوح بالاتر و همچنین پورت HDMI ، شکاف کارت SD و اتصال شارژ MagSafe جدید است. با انتشار این نسخه ، Touch Bar ممکن است دوباره اختیاری شود ، زیرا گفته می شود در حال خروج است.

  به طور جداگانه ، تحلیلگر مشهور مینگ چی کو گفت که اپل برنامه های خود را برای عرضه iPad Air با OLED به تعویق انداخته است. به دلیل نگرانی از نظر هزینه و کیفیت نمایش داده می شود. با این حال ، انتظار می رود iPad Pro 11 اینچی با صفحه نمایش مینی LED هنوز در راه انتشار سال آینده باشد. یک iPad Air با صفحه نمایش OLED می تواند فروش مدلهای Mini LED iPad Pro را محدود کند ، اما مشکلات فعلی زنجیره تامین نگرانی بزرگتری برای غول کوپرتینویی است.

خبرهای دیگر از سخت افزار