techbord.com Mac های مجهز به Apple M1 قرار است هفته آینده وارد شوند: سریعتر و کارآمدتر

بسیار پیش بینی شده: اعلامیه امروز انتقال بزرگ بعدی معماری برای اپل Mac از سال 2006 است ، زمانی که این شرکت تصمیم گرفت PowerPC را به نفع پردازنده های x86 اینتل لغو کند. اکنون غول کوپرتینو تمام آینده خود را بر روی تراشه های مبتنی بر Arm که به طور کامل در داخل توسعه یافته اند شرط می بندد و اینتل را پشت سر می گذارد و از نظر فنی خودکفا می شود. اولین دستگاه های مجهز به Apple M1 SoC شامل MacBook Air ، Ma

جدایی اپل با اینتل اکنون رسمی تر شده است زیرا این شرکت اولین دستگاه هایی را که یک روند انتقال دو ساله از کل سیستم Mac را به سیلیکون سفارشی مبتنی بر Arm آغاز می کند ، به نمایش گذاشت.

مکینتاش جدید مبتنی بر تراشه Apple M1 هستند ، که طبق گفته اپل عملکرد ، بازدهی قابل توجهی بهتر را ارائه می دهد و بسیاری از تراشه های سنتی را که در مادربرد Mac مبتنی بر Intel می بینید ، در یک پلت فرم واحد با حافظه داخلی GPU ترکیب می کند. ، و موتور عصبی. شاید به همان اندازه مهم باشد ، اپل آماده است تا خانواده ای از چیپ ست های سری M را تولید کند که تمام دستگاه های محاسباتی آینده آن را تأمین کند.

https://techbord.com Mac های مجهز به Apple M1 قرار است هفته آینده وارد شوند: سریعتر و کارآمدتر

همانند SoC های سری A که آیفون و آیپد را تأمین می کنند ، اپل تمرکز خود را متمرکز کرده است. در ارائه عملکرد بالا در هر دو بار تک هسته ای و چند هسته ای. Apple M1 مبتنی بر یک گره پردازشی 5 نانومتری است و کمتر از 16 میلیارد ترانزیستور دارد که بالاترین میزان در سیلیکون ساخته شده توسط اپل است.

CPU یک طرح 8 هسته ای است که 4 بالا را جفت می کند هسته عملکرد با 4 هسته با بازده بالا. M1 همچنین با یک پردازنده گرافیکی 8 هسته ای ادغام شده است که اپل ادعا می کند سریعترین گرافیک یکپارچه جهان را در یک چیپ ست کم مصرف و همچنین یک موتور عصبی 16 هسته ای برای اجرای سریع وظایف یادگیری ماشین ارائه می دهد.

Mac های مجهز به Apple M1 قرار است هفته آینده وارد شوند: سریعتر و کارآمدتر
hardware/mac-های-مجهز-به-apple-m1-قرار-است-هفته-آینده-وارد-شوند.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com یکی از بهترین تیم های Skyrim در حال کار بر روی یک بازی مستقل است
techbord.com جعبه گشایی نسخه اصلی Nintendo Game Boy طبق برنامه پیش نمی رود
techbord.com تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است
techbord.com PS5 در سال 2020 تقریبا دو برابر XBSX واحد فروخت
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
techbord.com فروش Logitech در سه ماهه اخیر 85 درصد رشد کرده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.