خبر

 • تک بورد - Logitech Scribe یک دوربین وایت برد 1200 مجهز به هوش مصنوعی برای فضاهای کاری ترکیبی است

  Logitech Scribe یک دوربین وایت برد 1200 مجهز به هوش مصنوعی برای فضاهای کاری ترکیبی است
  26 روز و 13 ساعت قبل

  سازنده رایانه های جانبی Logitech ، Scribe ، یک دوربین تخته سفید اختصاصی را که با استفاده از جادوگری هوش مصنوعی ، مجریان را شفاف می کند ، به طور خودکار خطوط نشانگر و متن را بهبود می بخشد و یادداشت های پس از آن را تشخیص می دهد ، راه اندازی کرده است. هدف از این کار این است که با ارائه نمای بلادرنگ از صفحه سفید یا از طریق اتاقهای بزرگنمایی (Windows و Mac) یا Microsoft Team Rooms در ویندوز ، به کاربران

  به نظر می رسد یک چراغ رومیزی نصب شده به صورت افقی است ، اما دوربین جدید صفحه سفید Scribe Logitech برای کمک به ارائه دهندگان به ارائه مجانی مطالب خود در جلسات مجازی طراحی شده است. این ابزار 1200 دلاری همراه با یک لنز سفارشی و هوش مصنوعی داخلی است که با ایجاد جلوه ای شفافیت به شرکت کنندگان اجازه می دهد از طریق مجری برنامه را ببینند و طرح ها و متن های نشانگر خشک را برای وضوح بیشتر می کند.

  همچنین می تواند بعد از آن را تشخیص دهد یادداشت ها و همراه با یک دکمه اشتراک بی سیم (بلوتوث) برای پخش فوری محتوای تخته سفید در جلسات ویدیویی. ویژگی اشتراک گذاری فقط با Zoom Rooms در هنگام راه اندازی کار می کند ، در حالی که سازگاری Microsoft Teams Rooms به زودی لیست شده است. Logitech همچنین از پشتیبانی آینده Zoom Appliance برای تنظیم جلسات با دستگاه هایی مانند RoomMate و Rally Bar یادداشت می کند.

خبرهای دیگر از سخت افزار