خبر

 • تک بورد - Intel Core i5-12400F با خنک کننده استوک خریداری شده در پرو

  Intel Core i5-12400F با خنک کننده استوک خریداری شده در پرو


  1 ماه قبل

  انتظار می‌رود اینتل در دو هفته دیگر اولین پردازنده‌های غیر K Alder Lake خود را در نمایشگاه CES به نمایش بگذارد، و ما به تازگی آنچه را که گفته می‌شود یک واحد خرده‌فروشی از یکی از این CPUها به همراه خنک‌کننده‌های جدید عرضه می‌شود، دیدیم.

  ما از سپتامبر در مورد آزمایش اینتل با طراحی‌های جدید خنک‌کننده‌های استوک می‌شنویم. اکنون، سایت خبری پرویی XanxoGaming با خرید نسخه خرده فروشی Core i5-12400F دست به کار شده است.

  این کولر با تصاویر لو رفته قبلی از Laminar RM1 مطابقت دارد، با طراحی مارپیچی که آن را به نظر می رساند. بسیار شبیه به خنک کننده های Wraith Stealth و Spire AMD است. همچنین به نظر می رسد که دارای یک LED آبی در اطراف فن است.

  https://techbord.com <b>Intel</b> <b>Core</b> <b>i5-12400F</b> با خنک کننده <b>استوک</b> <b>خریداری</b> شده در پرو

  برخلاف تراشه های Alder Lake فعلی موجود در بازار، Core i5-12400F یک مدل 65 وات غیر K است که فاقد هسته های کارآمد است و فقط هسته های عملکردی دارد (6 هسته / 12 رشته). قبلاً شنیده بودیم که این تراشه یک کلاک پایه 2.5 گیگاهرتز ارائه می دهد و تا 4.4 گیگاهرتز افزایش می یابد.

  به گزارش VideoCardz، XanxoGaming این پردازنده را به قیمت 899 Sols، حدود 222 دلار آمریکا با 18٪ مالیات بر ارزش افزوده خریداری کرد. حذف مالیات بر ارزش افزوده قیمت را به حدود 188 دلار می رساند.

  کنفرانس مطبوعاتی CES اینتل که در Mandalay Bay برگزار می شود، در ساعت 10 صبح به وقت PST در 5 ژانویه آغاز می شود. انتظار می رود پردازنده های Alder Lake غیر از سری K در کنار مادربردهای B660 و H610 با صرفه اقتصادی به زودی پس از پایان رویداد عرضه شوند.

  Alder Lake به بررسی های درخشان رسیده است، بنابراین جالب خواهد بود که ببینید چگونه تراشه‌های ارزان‌تر غیر K بازار را تکان داده و با گزینه‌های AMD با قیمت مشابه رقابت می‌کنند. پردازنده‌های نسل دوازدهم قبلاً سهم اینتل از بازار فروش در آلمان را افزایش داده‌اند، اگرچه قرمز تیمی تا کنون نیروی غالب باقی مانده است.

  در سایر اخبار اینتل، مدیر عامل شرکت پت گلسینگر اخیراً بر این باور خود تأکید کرد که تراشه فعلی وجود دارد. بحران تا سال 2023 کاهش نخواهد یافت.


  تگ ها:

  intel , core , i5-12400f , استوک , خریداری


  v 10
خبرهای دیگر از سخت افزار