خبر

 • تک بورد - HyperX صفحه کلید مکانیکی جمع و جور و شارژر کنترل کننده Xbox را در CES نشان می دهد

  HyperX صفحه کلید مکانیکی جمع و جور و شارژر کنترل کننده Xbox را در CES نشان می دهد
  1 روز و 14 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ صفحه کلیدهای مکانیکی جمع و جور یا 60 درصد در چند وقت اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. آنها نه تنها برای میزهای کوچکتر مناسب هستند ، بلکه گیمرهایی که لوازم جانبی خود را در حال حرکت می برند از قابلیت حمل آنها نیز قدردانی می کنند. حال ، هایپر ایکس ، که بیشتر به خاطر هدست های خارق العاده اش شهرت دارد ، از CES 2021 برای معرفی یک مدل فوق العاده جمع و جور به نام Alloy Origins 60 استفا

  همانند سایر صفحه کلیدهای مشابه ، همه موارد سمت راست کلید Enter برداشته شده و 61 کلید برجای مانده است. با پایین نگه داشتن دکمه FN و فشار دادن کلیدهای دیگر به همه توابع از دست رفته دسترسی پیدا می شود.

  https://techbord.com HyperX صفحه کلید مکانیکی جمع و جور و شارژر کنترل کننده Xbox را در CES

  Alloy Origins 60 از کلیدهای مکانیکی خطی قرمز HyperX با نقطه تحریک کوتاه تر و مدت زمان حرکت ، نشان می دهد و آنها را برای بازی های سریع گام ایده آل می کند. کلیدها به خودی خود PBT دو شات هستند ، این زمانی است که کیپ های کلیدی به جای استفاده از روش های چاپ ، با قالب گیری دو قطعه پلاستیک در یکدیگر تولید می شوند. این باید اطمینان حاصل کند که حروف کلیدها بافت خود را حفظ می کند در حالی که کمتر در معرض خرد شدن و محو شدن است.

  Alloy Origins 60 همچنین دارای یک پورت اتصال USB-C ، حافظه داخلی با فضای لازم برای سه پروفایل ، دستورات ماکرو و قابل تنظیم نور RGB LED. این در 22 فوریه با قیمت 99.99 دلار عرضه می شود که ارزان تر از رقبای مشابه آن است.

  HyperX دارای یک صفحه کلید 60 درصد دیگر است که نام خود را دارد ، اگرچه One 2 Mini با Ducky همکاری می کند ، در حالی که Alloy Origins 60 یک تلاش انفرادی است.

  https://techbord.com HyperX صفحه کلید مکانیکی جمع و جور و شارژر کنترل کننده Xbox را در CES نشان می دهد

  HyperX محصولات دیگری را نیز در نمایشگاه CES نشان می دهد ، از جمله ChargePlay Duo. آخرین نسخه داک آن می تواند کنترل کننده های بی سیم Xbox S / X و Xbox One را شارژ کند. این دستگاه می تواند به طور همزمان از دو کنترل کننده آب استفاده کند ، دارای دو بسته باتری قابل شارژ 1400 میلی آمپری است و 40 دلار هزینه دارد.

  https://techbord.com HyperX صفحه کلید مکانیکی و شارژر کنترل کننده Xbox را در CES نشان داد

  HyperX همچنین اعلام کرد ماوس Pulsefire Haste به سبک لانه زنبوری ، هدست بی سیم HyperX Cloud II و هدست Cloud Revolver +7.1 هستند همه اکنون در سطح جهانی در دسترس است.

خبرهای دیگر از سخت افزار