خبر

 • تک بورد - GeForce RTX 3070 Ti Turbo ایسوس با طراحی خنک کننده به سبک دمنده پوشش را می شکند

  GeForce RTX 3070 Ti Turbo ایسوس با طراحی خنک کننده به سبک دمنده پوشش را می شکند
  10 روز و 16 ساعت قبل

  انویدیا و AMD هر دو از طراحی خنک کننده سبک دمنده روی کارت های گرافیک خود دور شده اند ، اما برخی از شرکای AIB هنوز به این مفهوم پایبند هستند. ایسوس به تازگی دمنده را روی GeForce RTX 3070 Ti اعمال کرده است و آن را به گزینه ای کاربردی برای ایستگاه های کاری با تنظیمات چند GPU تبدیل کرده است.

  هفته گذشته ، Asus و Noctua آنچه را که مطمئناً یکی از جالب ترین نسخه های کارت گرافیک امسال برای علاقه مندان به رایانه شخصی است ، فاش کردند. اگر شما هم مثل من هستید و صدای کم صدای طرفداران Noctua و همچنین رنگ زشت اما منحصر به فرد آنها را دوست دارید ، Asus Geforce RTX 3070 Noctua Edition ساده ترین راه برای مقابله با پر سر و صدا ترین جزء در یک بازی یا ایستگاه کاری است. ریگ ، خارج از حالت دستی.

  اما ، اگر برای شما مهم نیست که کارت گرافیک شما مانند یک هواپیمای جت در حال بلند شدن به نظر می رسد هر زمان که وارد بازی می شوید ، ایسوس تاریخچه سبک دمنده را طولانی می کند خنک کننده با معرفی (از طریق TechPowerUp) Asus Turbo GeForce RTX 3070 Ti. همانطور که انتظار داشتید ، مدل جدید فاقد هرگونه نور RGB است و از طراحی هندسی ساده ای برخوردار است.

  https://techbord.com Asus \ 'GeForce RTX 3070 Ti Turbo با طراحی خنک کننده به سبک دمنده پوشش را می شکند

  این شرکت می گوید هیچ دلیلی برای نگرانی در مورد دما در هنگام بارهای سنگین وجود ندارد ، زیرا جدید کارت گرافیک دارای هیت سینک آلومینیومی با صفحه مسی برای GPU و تراشه های حافظه است. کفن برای جذب هوای بهینه هنگام ساختن تنظیمات چند کارته طراحی شده است و فن بزرگ دمنده دارای طراحی بلبرینگ دوتایی است. دو اتصال 8 پین برق PCIe در پشت. ایسوس از سرعت ساعت مرجع انویدیا استفاده می کند ، به این معنی که این کارت دارای حافظه GDDR6X 19 گیگابیت بر ثانیه است و GPU در شرایط حرارتی و قدرت اجازه می دهد تا 1770 مگاهرتز افزایش یابد. ، اما ما انتظار داریم این کارت در هفته های آینده در خرده فروشان ظاهر شود. برای نگاه عمیق به عملکرد ، می توانید از GeForce RTX 3070 Ti در عناوین AAA مدرن استفاده کنید ، بررسی استیون را اینجا ببینید.

خبرهای دیگر از سخت افزار