خبر

 • تک بورد - Galax از کیت های حافظه DDR5 سازگار با Lego خود رونمایی کرد

  Galax از کیت های حافظه DDR5 سازگار با Lego خود رونمایی کرد
  24 روز و 9 ساعت قبل

  با توجه به اینکه شرکت های بیشتری در حال آماده سازی کیت های حافظه DDR5 برای آماده سازی Alder Lake و پلتفرم های بعدی Zen 4 هستند ، انتخاب این که کدام یک برای خریداران اولیه آسان نیست - مگر اینکه طرفداران لگو باشند. Galax در حال راه اندازی برخی از ماژول های حافظه سازگار با Lego است ، درست مانند RTX 3090 Gamer Edition از سال گذشته.

  همانطور که توسط Expreview گزارش شده است (از طریق VideoCardz) ، حافظه Galax's Gamer DDR5 RGB دارای ویژگی منحصر به فرد است که می تواند به عنوان یک قطعه لگو دو برابر شود. موجود در رنگهای قرمز یا آبی ، دارای نوار ARGB در بالای صفحه است که به سایر قطعات لگو امکان اتصال به ماژول ها را می دهد.

  https://techbord.com Galax از کیت های حافظه DDR5 سازگار با Lego

  ترکیب غیرمعمول مارک اسباب بازی معروف و قطعه ای از سخت افزار رایانه جدید نیست کهکشان سال گذشته شاهد ورود کارت گرافیک GeForce RTX 3090 Gamer Edition به مجموعه کارت های گرافیک غیرمتعارف شرکت مستقر در هنگ کنگ بودیم که شامل RTX 2070 Super/2080 Super EX Pink Editions می شود.

  Lego DDR5 در ابتدا فقط در بسته های 2 16 16 گیگابایتی در دسترس خواهد بود و پیکربندی های 2 8 8 گیگابایتی و 2 32 32 گیگابایت نیز در پی خواهد داشت. آنها استاندارد JEDEC 4800 MT/s را ارائه می دهند ، اما هیچ اشاره ای به اورکلاک ، قیمت یا در دسترس بودن نشده است - هنگام ورود Alder Lake ، جزئیات بیشتری را انتظار داشته باشید.

  Galax \ 'رونمایی می کند s RTX 3090 Gamer Edition ، یک همراه عالی برای DDR5 با مضمون لگو

  متأسفانه برای طرفداران لگو که قصد ارتقا به یک پلت فرم پشتیبانی از DDR5 را دارند ، کیت های حافظه Galax ، مانند RTX 3090 با مضمون Lego ، انتظار می رود فقط در چین منتشر می شود. شرم آور است زیرا ترکیب هر دو در یک رایانه شخصی بسیار خوب خواهد بود - با فرض اینکه شما در چنین مواردی هستید.

  این هفته به تنهایی GeIL و G.Skill مجموعه های حافظه DDR5 را پیش از راه اندازی کرده اند. انتشار Alder Lake. در مورد لگو ، این شرکت اخیراً بزرگترین مجموعه خود را نشان داد: HMS Titanic 9،090 قطعه.

خبرهای دیگر از سخت افزار