خبر

 • تک بورد - G.Skill کیت Trident Z5 DDR5-6400 CL36 را با تراشه های حافظه ساخت سامسونگ عرضه می کند

  G.Skill کیت Trident Z5 DDR5-6400 CL36 را با تراشه های حافظه ساخت سامسونگ عرضه می کند
  11 روز و 9 ساعت قبل

  حداقل روی کاغذ ، مجموعه های جدید G.Skill Trident Z5 و Trident Z5 RGB DDR5 برای موج اول حافظه DDR5 مصرف کننده قابل توجه است. هنوز قیمت آن اعلام نشده است ، اما اکثر تولیدکنندگان تا کنون کیت های DDR5 32 گیگابایتی خود را در حدود 350 دلار می فروشند ، بنابراین انتظار نداشته باشید که اینها ارزان تر باشند.

  دیروز ، GeIL کیت های حافظه DDR5-5600 را در پیش بینی سری بعدی پردازنده های اینتل Alder Lake اینتل راه اندازی کرد. ناگفته نماند ، شرکت تایوانی G.Skill همچنین ماژول های حافظه DDR5 خود را در قالب ترکیب RGB Trident Z5 و Trident Z5 راه اندازی می کند.

  ماژول های حافظه جدید برای کار با هر دو اینتل طراحی شده اند پلتفرم Alder Lake و همچنین Zen 4 AMD که انتظار می رود در 2022 به زمین برسد. نشت تا کنون نشان دهنده یک کنترل کننده قوی حافظه در پردازنده های نسل دوازدهم اینتل است که به علاقه مندان اجازه می دهد حافظه DDR5 را بالاتر از بهترین ماژول های DDR4 خارج کنند.

  مجموعه جدید Trident Z5 G.Skill در انواع DDR5-5600 ، DDR5-6000 و DDR5-6400 ارائه می شود که دارای زمان بندی CL36 است. اما مهمتر از همه ، این شرکت ماژول های جدید را به تراشه های DDR5 دست ساز و سامسونگ مجهز کرده است تا از عملکرد و قابلیت اطمینان بالا اطمینان حاصل شود. G.Skill همچنین تصویری از یک تست اعتبار سنجی RunMemtestPro 4.1 و CPU-Z در کنار هم ارائه کرده است که نشان می دهد ماژول های DDR5-6400 Trident Z5 متصل به CPU Alder Lake در پیکربندی چهار کاناله و کنترلر حافظه در Gear اجرا می شود. حالت 2.

  اگر به دنبال ارتقاء به پلت فرم Alder Lake هستید و می خواهید آن را با کیت های حافظه Trident Z5 G.Skills جفت کنید ، شرکت می گوید تا پایان می توانید این کار را انجام دهید از ماه آینده از قیمت نوشتن اطلاعاتی در دست نیست ، اما همه مجموعه های حافظه Trident Z5 و Trident Z5 RGM در پیکربندی دو کاناله 32 گیگابایتی عرضه می شوند.

خبرهای دیگر از سخت افزار