خبر

 • تک بورد - Fractal Design فروش کیس جدید Torrent خود را متوقف کرده و جایگزین هاب فن ارائه می دهد

  Fractal Design فروش کیس جدید Torrent خود را متوقف کرده و جایگزین هاب فن ارائه می دهد
  26 روز و 6 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مورد اخیر Fractal Design Torrent PC مورد بررسی های مثبت قرار گرفته است ، اما این شرکت به صاحبان اخطار داده است که بلافاصله پس از گزارش های احتمالی اتصال کوتاه ، هاب فن موجود را جدا کنید.

  تورنت برج میانی 190 دلاری به دلیل سطح نویز کم ، جریان هوای فراوان و عملکرد حرارتی شگفت انگیز ، برنده جوایز و نمرات بالا از سایت های نقد متعدد مورد ستایش قرار گرفته است. متأسفانه ، Fractal Design می گوید برخی از هاب های فن Nexus 9P Slim در طول فرآیند تولید آسیب دیده و به طور بالقوه باعث اتصال کوتاه شده است.

  "ما به کیفیت محصولات خود و Nexus 9P Slim متعهد هستیم Fan Hub شامل تورنت مطابق استانداردهایی نیست که مشتریان از ما انتظار دارند. " Fractal Design در این اطلاعیه گفت. "تیم توسعه ما به طور خستگی ناپذیری در حال طراحی و تولید نسخه به روز شده است که در اسرع وقت به این مشکلات رسیدگی می کند. "

  اکنون Fractal Design از مالکان درخواست می کند تا هاب فن را از برق جدا کنند. دستورالعمل هایی برای نحوه انجام این کار در اینجا وجود دارد ، اگرچه فقط شامل قطع هر فن ، برداشتن سه پیچ و رها کردن زیپ نگهدارنده کابل ها است. شما می توانید این فرم را برای یک کیت جایگزین رایگان پر کنید - فقط مطمئن شوید که شماره سریال را که در زیر قاب و بین دو قسمت جلویی قرار دارد ، وارد کنید.

  این شرکت فروش تورنت را تا به روزرسانی متوقف کرده است. هاب فن می تواند گنجانده شود. در حالی که کیس هنوز می تواند بدون هاب استفاده شود ، فراکتال می گوید با شرکای خرده فروشی کار می کند تا مطمئن شود مالکانی که نمی خواهند منتظر جایگزینی باشند می توانند به سرعت و به راحتی بازپرداخت کنند.

خبرهای دیگر از سخت افزار