خبر

 • تک بورد - FidelityFX Super Resolution پاسخ AMD به DLSS انویدیا است که قرار است امسال ارائه شود

  FidelityFX Super Resolution پاسخ AMD به DLSS انویدیا است که قرار است امسال ارائه شود
  5 روز و 17 ساعت قبل

  نقل قول بزرگ: AMD تأیید کرده است که FSR "FidelityFX Super Resolution " امسال برای رقابت با DLSS انویدیا به عنوان یک راه حل بازتر در دسترس است. با توجه به VP از گرافیک AMD ، FSR یکی از بزرگترین اقدامات نرم افزاری است که ما در داخل انجام می دهیم ، زیرا می دانیم که اگر می خواهید ردیابی اشعه را روشن کنید ، و مهم نیست که چقدر مهم است ( ...) GPU شما خیلی ضربه می خورد. "

  DLS Nvidia (Deep Learning Super Sampling) مورد استقبال پارسه قرار گرفته است و دلیل خوبی هم دارد - نسخه دوم این فناوری از نظر کیفیت تصویر و عملکرد افزایشی ، به ویژه در عناوینی که ارائه می دهد ، نتایج خیره کننده ای ایجاد می کند. پشتیبانی از ردیابی اشعه. اکوسیستم DLSS با گذشت هر ماه در حال رشد است ، که این امر کارت های گرافیکی RTX انویدیا را به یک گزینه جذاب تبدیل می کند.

  AMD هنوز فناوری معادل را برای پردازنده های گرافیکی Radeon نیاورد و در حالی که بسیاری از آنها به استفاده از برای دستیابی به نتایج تقریباً مشابه ، وضوح پایین تر از رزولوشن داخلی در ترکیب با Radeon Sharpening یا FidelityFX CAS ، که یک راه حل ایده آل و معادل نیست. از جنبه های مثبت ، این تغییرات نیازی به مشارکت سازندگان بازی برای افزودن پشتیبانی خاص از روش نمونه برداری فوق العاده ندارند و همچنین بر خلاف DLSS در تمام وضوح ها کار می کند.

  AMD در حال کار بر روی FidelityFX Super Resolution (FSR) است ، فناوری ای که در چندین پردازنده گرافیکی AMD Radeon از جمله آنهایی که در Xbox Series X / S و PlayStation 5 یافت می شود ، قابل استفاده است. قابل درک است که سعی دارد آن را در رایانه و کنسول درست کند ، بنابراین آماده نیست به موقع برای راه اندازی کارت های گرافیک سری Radeon RX 6000 و نه نسل جدید کنسول های بازی.

  اسکات هرکلمن گفت: هنگام مصاحبه با PC World ، جانشین AMD واحد تجارت گرافیک AMD. که کار بر روی FidelityFX Super Resolution در داخل کشور "بسیار خوب پیشرفت می کند". وی همچنین گفت که ارزیابی کیفیت الگوریتم ارتقا time کمی بیشتر زمان می برد ، اما در عین حال این شرکت اولویت خود را برای اولین بار در FSR قرار داده است سال.

  https://tec hbord.com FidelityFX Super Resolution پاسخ AMD به DLSS انویدیا است که قرار است امسال اولین نمایش داده شود

  AMD معمولاً تأکید می کند که فن آوری های خود را به صورت باز و چند پلتفرمی باز کند ، و به نظر می رسد FSR نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. در عین حال ، عاقلانه است که این شرکت از اشتباهات انویدیا با DLSS بیاموزد ، که تا یک سال پس از اولین موفقیت و پس از یک اصلاح اساسی در رویکرد آن موفقیت آمیز نبود.

  هركلمن توضیح داد كه FSR AMD لزوماً مبتنی بر یادگیری ماشینی نخواهد بود ، كه باید یك كورسوی امید را برای بسیاری از گیمرهای گیرفته در كارتهای قدیمی Radeon ارائه دهد. حداقل از نظر تئوری ، AMD قصد دارد FSR را برای همه سخت افزارهای سازگار با هم و به یکباره راه اندازی کند ، بنابراین فناوری جدید ارتقا می تواند مبتنی بر API DirectML مایکروسافت باشد. هرچقدر که همه اینها هیجان انگیز به نظر می رسد ، باید منتظر بمانیم و ببینیم رویکرد AMD در عمل چگونه عمل می کند.

خبرهای دیگر از سخت افزار