techbord.com EVGA سیستم رزرو مجازی را برای رزرو کارتهای سری 30 انویدیا راه اندازی می کند

چه اتفاقی افتاده؟ دستیابی به RTX 3080 یا RTX 3090 یک کابوس بوده است ، اما EVGA در حال معرفی یک سیستم اطلاع رسانی جدید و مبتنی بر صف است که باید خرید کارت های سری 30 را بدون اعتماد به شانس ، F5 یا ربات ها امکان پذیر کند.

هیاهوی اطراف آمپر همیشه به این معنی بود که گرفتن یکی از آنها در هنگام راه اندازی کار آسانی نبود ، اما سرعت ناپدید شدن کارت های RTX 3080 از فروشگاه های آنلاین ، بیشتر به دلیل ربات های پوست سر ، تکان دهنده بود. انویدیا گفت که با استفاده از روش هایی مانند بررسی دستی سفارشات فروشگاه خود برای انتشار RTX 3090 ، مقابله خواهد کرد ، اما ما شاهد تکرار همان اتفاق در مکان های دیگر هستیم. مدیر عامل شرکت جنسن هوانگ اخیراً اعتراف کرد که این شرکت برای چنین تقاضای باورنکردنی آماده نبوده و کمبود تمام کارت های سری 30 ، از جمله RTX 3070 آینده ، احتمالاً تا سال آینده ادامه خواهد داشت.

کمی منصفانه تر عمل کنید ، EVGA یک سیستم جدید برای سری 30 ارائه می دهد که مشابه آنچه در یک فروشگاه فیزیکی پیدا می کنید ، است. تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که کارت آمپر مورد نظر خود را انتخاب کنید و دکمه Auto Notify را بزنید. وقتی محصول موجود است و شما در لیست انتظار بعدی هستید ، یک ایمیل ایمن دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد کالا را خریداری کنید. به یاد داشته باشید: شما فقط هشت ساعت وقت برای خرید دارید. بعد از اتمام زمان ، پیوند به نفر بعدی در صف مجازی منتقل می شود و شما باید دوباره شروع کنید.

البته س bigال بزرگ این است که کارتها چه موقع ارائه می شوند دوباره در انبار موجود است؟ امیدوارم که سیستم EVGA به شما این امکان را بدهد که امسال بدون صرف هزینه اندک در eBay یکی را بدست آورید.

EVGA سیستم رزرو مجازی را برای رزرو کارتهای سری 30 انویدیا راه اندازی می کند
hardware/evga-سیستم-رزرو-مجازی-را-برای-رزرو-کارتهای-سری-30-انویدیا.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
techbord.com کمبود تراشه پیش بینی می شود که کارخانه های تگزاس برای شروع مجدد تولید تلاش کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.