خبر

 • تک بورد - EVGA: دنیای جدید آمازون برخی از کارت های RTX 3090 ما را به دلیل لحیم کاری بد از بین برد

  EVGA: دنیای جدید آمازون برخی از کارت های RTX 3090 ما را به دلیل لحیم کاری بد از بین برد
  17 روز و 16 ساعت قبل

  جنب و جوش پیرامون بتای New World آمازون در ماه جولای را به خاطر دارید؟ این هیچ ربطی به خود بازی نداشت ، اما در واقع این کارت تعدادی کارت EVGA RTX 3090 را از بین می برد. اکنون ، سازنده سخت افزار فاش کرده است که چه چیزی باعث مشکلات شده است: لحیم کاری ضعیف.

  چندین گزارش از کارت های EVGA RTX 3090 ، به همراه گزارش های تأیید نشده دیگر کارت ها از نسل های مختلف ، تولید کنندگان و AMD وجود دارد که توسط بتا جدید دنیای جدید استفاده شده است. به نظر می رسد بازی آمازون ، که می گوید هیچ نشانه ای از مشکلات گسترده پیدا نکرده است ، محدود کننده نرخ فریم را در سیستم منو پیاده نکرده است ، که باعث می شود نرخ فریم درون بازی از 100 فریم بر ثانیه به 800 فریم بر ثانیه فورا عکاسی کند. برای رفع مشکل ، وصله ای منتشر شد که فریم بر ثانیه را روی صفحه منو قرار داد. در بیانیه ای برای PC World ، این شرکت گفت که نظریه هایی که می گویند سیستم خنک کننده کارت ها به نوعی مقصر است ، نادرست است. یک سخنگو گفت: "به هیچ وجه از نظر شکل و فرم ، به کنترل کننده فن مربوط نمی شود." کنترل پنکه کار نمی کند ، حتی اگر کار می کرد. این شرکت یک به روزرسانی میکروکنترلر را منتشر کرده است که نشان می دهد کنترل کننده فن روی نسخه های به روز ابزارها به درستی کار می کند.

  به گفته EVGA ، دلیل واقعی خرابی ها فقط "عملکرد ضعیف" بود. به طور خاص ، لحیم کاری فرعی در اطراف مدارات MOSFET. وی افزود که تعداد انگشت شماری از محصولات اولیه تولید شده در سال 2020 از این مشکل رنج می برند و دسته آسیب دیده کمتر از 1 all از کل کارت های گرافیکی فروخته شده توسط شرکت را شامل می شود.

  به نظر می رسد RTX انتشار 3090 شماره هیچ تاثیری در پیش بینی انتشار کامل دنیای جدید نداشت. MMO رتبه دوم را در جدول بازیهای مورد علاقه Steam دارد.

خبرهای دیگر از سخت افزار