خبر

 • تک بورد - EVGA برای خدمات پیشرفته RMA خود قیمت های ناچیزی را تعیین می کند

  EVGA برای خدمات پیشرفته RMA خود قیمت های ناچیزی را تعیین می کند
  12 روز و 12 ساعت قبل

  EVGA به دنبال اخباری مبنی بر اینکه بتا آمازون New World کارت های RTX 3090 خود را آزار می دهد سریع عمل کرد. این شرکت اعلام کرد که بلافاصله همه پرچمداران کشته شده توسط MMO را جایگزین می کند ، اما مشتریانی که گزینه Advanced RMA را انتخاب می کنند ، هزینه های ناچیزی را پرداخت می کنند. با این حال ، درک دلایل EVGA آسان است.

  ماه گذشته گزارش های متعددی مبنی بر از بین رفتن نسخه بتا آمازون در کارت گرافیک RTX 3090 منتشر شد که بیشتر آنها از EVGA تهیه شده بود. این شرکت سریعاً جایگزین ارائه داد و کسانی که نمی خواهند منتظر بمانند می توانند برنامه Advanced RMA را انتخاب کنند.

  بجای اینکه ابتدا یک کارت خراب به EVGA ارسال شود ، که قبل از جایگزینی بررسی می شود. ارسال شده ، خدمات پیشرفته RMA به مشتریان اجازه می دهد تا یک سپرده به شرکت پرداخت کنند. سپس یک کارت جایگزین ارسال می کند و پس از دریافت محصول معیوب ، پول را به طور کامل بازپرداخت می کند.

  معمولاً مشتریان MSRP را به عنوان سپرده پرداخت می کنند ، اما این زمانهای عادی نیستند. Igor's Lab گزارش می دهد که از دارندگان کارت های گرافیکی شکسته GeForce RTX 3080 FTW3 Ultra ، که 782 یورو یا 931 یورو با مالیات بر ارزش افزوده خرده فروشی شده است ، مبلغ 1728.20 یورو (حدود 2038 دلار) سپرده - قیمت های ناچیز درخواست می شود.

  از دیدگاه EVGA ، مشکل این است که شخصی می تواند یک RMA پیشرفته ثبت کند ، MSRP را پرداخت کند ، و سپس کارت جایگزین را با قیمتی بسیار بالاتر بدون بازگشت کارت خود بفروشد. پولی که آنها از اسکالپ RTX 3090 جدید دریافت می کنند بسیار بیشتر از سپرده از دست رفته است.

  مشکلی که مصرف کنندگان با آن روبرو هستند این است که همه این نوع پول را ندارند - حتی اگر بازپرداخت شود - آنها را ترک می کند. با گزینه آهسته تر و استاندارد RMA. سرویس ">

  مشتری راضی نیست

  " به دلیل افزایش کلاهبرداری و شرایط فعلی بازار ، مبلغ وثیقه شامل خدمات اضافی RMA ضمیمه شده است ، که در صورت بازپرداخت کامل بازپرداخت می شود بازگشت کالای اصلی EVGA می نویسد: "به عنوان تشکر از مشتریان ، ما در حال حاضر یک برچسب بازگشت UPS با پیش پرداخت را در جعبه قرار می دهیم." 3090 توسط New World خراب شد.

خبرهای دیگر از سخت افزار