techbord.com EKWB یک کولر زیر محیطی و یک ساندویچ بلوک آب دو کارته را به نمایش می گذارد

TL؛ DR: EK Water Blocks مجموعه ای جدید از طرح های باورنکردنی جدید را به نمایشگاه CES آورده است که از ابتکاری تا سرگرم کننده متفاوت است. این نیاز به خنک کننده آب داشته باشد یا خیر ، EK این کار را انجام داده است.

در وهله اول QuantumX Delta TEC است (باور کنید یا نکنید ، این عادی ترین محصول EK است که امروز اعلام شده است). TEC یک خنک کننده ترموالکتریک است و ایده ای است که شرکت ها برای مدتی استفاده می کنند. EK اواخر سال گذشته چند نمونه مهندسی برای بازخورد به بازرسان ارسال کرد.

از نظر فیزیکی ، TEC یک صفحه کوچک سرامیکی است که وقتی ولتاژ به آن وارد می شود گرما را به سمت بالا می کشد. EK با اینتل همکاری کرد تا TEC tech را در داخل سد پردازنده قرار دهد. نتیجه Delta TEC است. یک دال نا مساعد از مدار و مدار که می تواند i9-10900K را در سه ثانیه به صفر درجه کاهش دهد.

هدف آن ایجاد ثبات پردازنده در فرکانس های بالاتر ساعت است. در یک بار کاری با شدت متوسط ​​مانند بازی ، Delta TEC می تواند اجازه دهد i9-10900K با حداکثر 5.5 گیگاهرتز روبرو شود.

برخلاف یک بلاک آب معمولی ، Delta TEC قادر به پخش یک گرمای ثابت و شدید نیست. به عنوان مثال ، در یک بار کاری رندر ، Delta TEC پردازنده را گلوگاه قرار می دهد. این یکی از معایب است. فقط درصورت کم رشته بودن سرعت کار باعث افزایش سرعت ساعت می شود.

عیب دیگر مصرف برق است. در حالت بیکار ، هیچ چیزی مصرف نمی کند (اگرچه بقیه حلقه خنک کننده انرژی مصرف می کند). در حالت متغیر ، که EK و Intel پیشنهاد می کنند حالت بهینه است ، 50W تا 150W مصرف می کند. کاملاً قفل شده ، می تواند 200 وات مصرف کند.

آخرین عیب قیمت است. قیمت آن 360 دلار است و به ظرفیت خنک کننده اضافی در بقیه حلقه های سفارشی نیز نیاز دارد. اما برای علاقه مندان به اورکلاکینگ با جیب های عمیق (و پردازنده اینتل) ، Delta TEC اکنون برای پیش خرید در دسترس است و به زودی ارسال می شود.

EKWB یک کولر زیر محیطی و یک ساندویچ بلوک آب دو کارته را به نمایش می گذارد
hardware/ekwb-یک-کولر-زیر-محیطی-و-یک-ساندویچ-بلوک-آب-دو-کارته-را-به.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com خودی ها می گویند گوگل تمرکز و نظم کافی برای اجرای یک استودیوی بازی موفق را نداشت
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.