خبر

 • تک بورد - Dooe's ناهموار S97 Pro دارای یک باتری 8500 میلی آمپری و یک دور یاب لیزری است

  Dooe's ناهموار S97 Pro دارای یک باتری 8500 میلی آمپری و یک دور یاب لیزری است
  11 روز قبل

  Doogee می گوید گوشی پرچمدار جدید S97 Pro خود اولین گوشی بیرونی مقاوم با یک فاصله سنج لیزری داخلی است. این گوشی بزرگ ، به طور دقیق ، پر از سخت افزار است که اکثر آنها باتری است و در غیر این صورت از اجزای میان رده ای مانند چیپ ست (غیر 5G) MediaTek Helio G95 و یک نمایشگر متوسط ​​720p تشکیل شده است. با این حال ، این یک برچسب وسوسه انگیز 329 دلاری دارد که پس از پایان هفته تبلیغاتی هفته تلفن ، به اجرا در

  سازنده تلفن چینی Doogee در تولید باتری های بزرگ که اتفاقاً صفحه نمایش و سایر سخت افزارهای تلفن نیز به آنها متصل است ، بیگانه نیست. به عنوان مثال N100 در سال 2019 با یک واحد عظیم 10،000 mAh به بازار عرضه شد. این ظرفیت در جدیدترین S97 Pro این شرکت کاهش یافته است ، اما با سرعت 8500 میلی آمپر ساعت ، هنوز هم تقریباً دو برابر آنچه در اکثر گوشی های جریان اصلی موجود است ، وجود دارد.

  S97 Pro نیز ترفند دیگری در آستین خود دارد: یک مسافت یاب لیزری روی صفحه برای اندازه گیری سریع داخل و خارج. این لیزر مادون قرمز که در قسمت بالایی واقع شده است ، می تواند برای تشخیص فاصله تا 40 متر (131 فوت) استفاده شود و از چهار حالت اندازه گیری پشتیبانی می کند. اینها شامل محاسبه طول های واحد / مداوم ، مساحت ، حجم و گزینه "فیثاغورس" برای اندازه گیری های مثلثی است.

خبرهای دیگر از سخت افزار