techbord.com Crucial Ballistix RAM در اورکلاک رکورد جدید جهان 7،004 مگاهرتز دارد

چرا مهم است: یک اورکلاکر چینی که دستگیره baby-j است توانسته است رکورد جدیدی در جهان برای فرکانس حافظه DDR4 به ثبت برساند که به راحتی رکورد قبلی را شکست دهد. با توجه به اینکه DDR5 در گوشه ای قرار دارد ، کاملاً ممکن است که این رکورد برای مدتی طولانی باقی بماند.

براساس ورودی HWBot ، baby-j با استفاده از حافظه Crucial Ballistix Max DDR4-4000 (BLM16G40C18U4B) ، مادربرد MSI MEG B550 UNIFY-X (MS-7D13) و مادربرد AMD Ryzen 5 به 3502.1 مگاهرتز (DDR4-7004) رسید. پردازنده PRO 4650G.

برای رسیدن به سرعت رکورد ، baby-j مجبور بود زمان حافظه را به 22-26-26-46-127-1 کاهش دهد (tCAS-tRC-tRP-tRAS-tCS-tCR) و نیتروژن مایع را بشکنید. Crucial این موفقیت را روز سه شنبه از طریق توییتر اذعان کرد. pic.twitter.com/kN5XztLbtw

- حافظه حیاتی (CrucialMemory) 24 نوامبر 2020

با ارسال ، baby-j رکورددار قبلی ، bianbao XE را با رسیدن به رده دوم صعود کرد اورکلاک 3333.3 مگاهرتز. این علامت همچنین با استفاده از حافظه Crucial Ballistix Max بدست آمده است.

همانطور که Overclock 3D به درستی برجسته می شود ، عملکرد حافظه خام اغلب از نظر ظرفیت در نظر بسیاری از سازندگان و گیمرهای رایانه نادیده گرفته می شود. با چنین اقدامات شدید برای بدست آوردن اورکلاک مانند این ، اجرای 24 ساعته 7 روزانه عملی (یا حتی امکان پذیر نیست) است. با این حال ، سرگرم کننده است که ببینید در صورت تمام کردن چه چیزی امکان پذیر است و نتایج می تواند به تولیدکنندگان کمک کند تا پاکت محصولات آینده را فشار دهند.

تصاویر کوچک با احترام Val3ri0

Crucial Ballistix RAM در اورکلاک رکورد جدید جهان 7،004 مگاهرتز دارد
hardware/crucial-ballistix-ram-در-اورکلاک-رکورد-جدید-جهان-7-004.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل به روزرسانی iOS / iPadOS 14.4 را ارائه می دهد و سه آسیب پذیری را که به طور فعال مورد سو استفاده قرار می گیرند وصله می کند
techbord.com Xperia Pro سونی یک گوشی هوشمند 5G 2500 دلاری است که ورودی HDMI دارد
techbord.com گوگل در مورد یک کارزار مهندسی اجتماعی کره شمالی که محققان امنیتی را هدف قرار داده هشدار می دهد
techbord.com پس از آخرالزمان kung-fu RPG Biomutant تاریخ انتشار 25 مه دریافت می کند
techbord.com محققان در حال کار بر روی هوش مصنوعی شطرنج بازی هستند که از مهارت سطح انسان تقلید می کند
techbord.com ریخته گری ها به دنبال گره های فرایند جدید فراتر از 3 نانومتر به GAAFET می روند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.