خبر

 • تک بورد - Crucial بی سر و صدا SSD 4 ترابایتی SATA را به خانواده MX500 خود اضافه می کند

  Crucial بی سر و صدا SSD 4 ترابایتی SATA را به خانواده MX500 خود اضافه می کند
  20 روز و 10 ساعت قبل

  اکثر علاقه مندان به سخت افزار که نیاز جدی به سرعت دارند از آن پس از ذخیره سازی مبتنی بر SATA خارج شده اند ، اما در شرایط خاص ، SSD SATA با ظرفیت بالا هنوز هم می تواند بهترین گزینه باشد. و اگر شما در آن دسته قرار می گیرید ، انگیزه جدید Crucial می تواند جالب باشد.

  آخرین افزودنی به خانواده SSD های MX500 از Crucial ، یک نوع بزرگ SATA 4 ترابایتی است. طبق برگه مشخصات Crucial ، درایو دارای حداکثر سرعت خواندن متوالی 560 مگابایت بر ثانیه و نوشتن متوالی 510 مگابایت بر ثانیه است که در محدوده درایوهای رقیب و نزدیک به حداکثر توان پهنای باند رابط قرار دارد. 600 مگابایت بر ثانیه Tom's Hardware ادعا می کند که درایو دارای 1000 TBW است ، اما ما نمی توانیم آن را تأیید کنیم (ممکن است Crucial به سادگی هنوز صفحه محصول خود را به طور کامل به روز نکرده باشد). بسیار مهم است که می گوید درایو دارای پنج سال ضمانت محدود است. کمی بیشتر استقامت کنید ، شاید مرکز داده Kingston DC450R را بررسی کنید. شما کمی از ظرفیت خود را فدا می کنید (فقط 3.84 ترابایت فضا را در اختیار شما قرار می دهد) و 210 دلار اضافی برای شما هزینه دارد ، اما امتیاز آن 2823 TBW است و همچنین دارای پنج سال ضمانت است.

  < p> همانطور که گفته شد ، این درایو SATA داخلی است ، به این معنی که از ضریب فرم استاندارد 2.5 اینچی (7 میلی متر) استفاده می کند. در صورت نیاز به آن یک آداپتور 9.5 میلی متری ارائه می شود.

  Crucial MX500 4TB با قیمت 359.99 دلار در وب سایت Crucial فهرست شده است.

خبرهای دیگر از سخت افزار