خبر

 • تک بورد - Creative عضوی جدید به خانواده Sound Blaster Z اضافه می کند

  Creative عضوی جدید به خانواده Sound Blaster Z اضافه می کند
  25 روز و 15 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: یکی از مهمترین مواردی که در ساخت رایانه نادیده گرفته می شود ، کارت صدا پس از فروش است و دلیل خوبی هم دارد. برای بسیاری ، صدای داخلی که توسط مادربرد ارائه می شود برای هدایت مجموعه ای از بلندگوهای اصلی دسکتاپ یا هدفون بیش از حد مناسب است. اگر شما نوعی علاقه به کیفیت صدا هستید یا از نظر مجموعه ویژگی ها کمی بیشتر تقاضا دارید ، با این وجود کارت صدای مجزا می تواند یک سرمایه گذاری ارزشمن

  فناوری خلاق اخیراً از یک عضو اضافی در خانواده Sound Blaster Z خود استقبال کرده است. Sound Blaster Z SE (مخفف Special Edition) دارای همان مشخصات اصلی صوتی قبلی است که شامل 116 dB SNR و سرعت بیت تا 24 بیت / 192 کیلوهرتز است.

  https://techbord.com Creative عضو جدیدی به خانواده Sound Blaster Z اضافه می کند

  جدیدترین Creative اکنون پشتیبانی می کند فراگیر مجازی 7.1 در بلندگوها و هدفون در کنار 5.1 گسسته در بلندگوها. شما همچنین نمایه های بازی جدیدی دریافت می کنید که برای برخی از عناوین برتر امروز از جمله Fortnite و PUBG بهینه شده اند ، به علاوه EQ های میکروفون از قبل تنظیم شده که میکروفون داخلی هدست شما را برای چت صوتی واضح تر جبران می کند.

  The Creative Sound Blaster Z SE به طور مستقیم از وب سایت Creative با قیمت 109.99 دلار در دسترس است.

  صادقانه بگویم ، این بیشتر از آنکه یک محصول واقعاً جدید باشد ، نسخه مجدد Sound Blaster Z اصلی است. درصورتی که فقط به تعداد انگشت شماری از ویژگی های جدید آن نیاز ندارید ، می توانید با انتخاب کارت اصلی یا حتی بیشتر با رفتن کاملاً با کارت متفاوت حداقل 20 دلار پس انداز کنید.

خبرهای دیگر از سخت افزار