خبر

 • تک بورد - Corsair یک کولر AIO جدید برای پردازنده های Intel Alder Lake / سوکت LGA 1700 عرضه می کند

  Corsair یک کولر AIO جدید برای پردازنده های Intel Alder Lake / سوکت LGA 1700 عرضه می کند
  21 روز و 17 ساعت قبل

  ما قبلاً چندین شرکت را دیده ایم که برای آماده سازی قریب الوقوع پردازنده های Alder Lake ، کیت های حافظه DDR5 و مادربردهای Z690 را منتشر یا آماده انتشار می کنند. در حال حاضر ، Corsair محصول متفاوتی را طراحی می کند که با تراشه های نسل دوازدهم اینتل در نظر گرفته شده است: یک خنک کننده پردازنده همه کاره.

  VideoCardz گزارش می دهد که خنک کننده های جدید AIO CPU Corsair دارای LCD دایره ای هستند که فراتر از نمایش رنگهای زیبا عمل می کند. این می تواند سرعت پمپ ، دمای CPU فعلی و دمای خنک کننده را نیز نشان دهد. کاربران همچنین می توانند صفحه را با انیمیشن ها سفارشی کنند ، چیزی که بیشتر در AIO های سطح بالا مشاهده می کنیم-این یکی از Barrowch دارای رزولوشن 1440p و پورت HDMI است.

  https://techbord.com Corsair یک کولر AIO جدید برای CPU های Intel Alder Lake/سوکت LGA 1700

  کولر عرضه می کند دارای رادیاتورهای دو و سه فن با روشنایی ARGB است. در مورد طرفداران جدید Corsair یا کسانی که قبلاً در سایر محصولات آن یافت شده اند ، هیچ اشاره ای نمی شود ، اگرچه به نظر می رسد که آنها قدیمی هستند.

   https://techbord.com Corsair یک کولر AIO جدید برای CPU های Intel Alder Lake/سوکت LGA 1700

  AIO همراه با سوکت برای LGA1700 جدید عرضه می کند سوکت که با Alder Lake شروع به کار می کند. نشان داده شده است که کولر در کنار مادربرد Asus Prime Z690 با حافظه Corsair Vengeance DDR5 کار می کند و نشان می دهد همه این محصولات به طور همزمان راه اندازی می شوند.

  مشاهده این پست در اینستاگرام

  یک پست مشترک CORSAIR (corsair)

  Corsair می گوید اواخر این هفته اطلاعات بیشتری درباره AIO جدید خود منتشر خواهد کرد.

  اگر قبلاً صاحب AIO Corsair هستید و می خواهید به Alder Lake ارتقا دهید ، خبر خوب این است که یکی از این کولرهای جدید الزامی نخواهند بود. Corsair یک "LGA 1700 Retrofit Kit " ارائه می دهد که بسیاری از AIO های خود را پشتیبانی می کند ، از جمله محدوده Elite Capellix ، محدوده RGB PRO XT ، H100x و موارد دیگر. هزینه آن 2.99 دلار با ارسال رایگان است. این شرکت همچنین در صورت نیاز به یک کیت نصب کامل ، در صورت نیاز به آن ، در وب سایت خود با قیمت 14.99 دلار می فروشد.

  اگر قصد خرید کیت های حافظه DDR5 برای Alder Lake را دارید و چیزی عجیب و غریب می خواهید ، آن را بررسی کنید. این مجموعه سازگار با لگو از Galax.

خبرهای دیگر از سخت افزار