خبر

 • تک بورد - Backblaze در آخرین گزارش قابلیت اطمینان درایو Q2 2021 خرابی را برای سه مدل HDD ثبت می کند

  Backblaze در آخرین گزارش قابلیت اطمینان درایو Q2 2021 خرابی را برای سه مدل HDD ثبت می کند
  24 روز و 3 ساعت قبل

  Backblaze آخرین آمار قابلیت اطمینان درایوهای داده (HDDs) و درایوهای بوت (SSDs و HDDs) خود را برای Q2 2021 منتشر کرده است. این شرکت به افزایش جزئی AFR سه ماهه در درایوهای داده خود اشاره کرد ، که انتظار می رفت توسط چند Seagate و مدل های توشیبا که دارای یکی از بالاترین تعداد درایو و میانگین سن در تمام HDD های تحت نظارت هستند. Backblaze همچنین با در نظر گرفتن داده های گذشته برای درک دقیق تری از میزان

  از نظر خرابی های فصلی ، HDD 4 ترابایتی Seagate با 91 واحد از مجموع 439 درایو خراب ، با بسته 91 واحد پیشرو بود. جالب اینجاست که HDD 6 ترابایتی این شرکت در بین سه مدل HDD بود که در گزارش قابلیت اطمینان Backblaze در Q2 2021 صفر خرابی را ثبت کرد. دو مدل دیگر درایوهای 12 ترابایتی HGST و درایو 16 ترابایتی WD است.

  سه مدل که تنها یک واحد در این سه ماه به فروش می رسد شامل درایوهای 4 ترابایتی و 16 ترابایتی توشیبا هستند که دومی آنها ضبط شده است اولین شکست آن در کنار یک واحد HGST 8TB. AFR برای این درایوهای داده تا 1.01 درصد افزایش یافت ، که Backblaze نشان می دهد از 0.85 درصد جهش بیشتری نسبت به سه ماهه گذشته داشته است و همچنین روند نزولی AFR مشاهده شده در سال گذشته را پایان داده است.

  https://techbord.com Backblaze در آخرین گزارش قابلیت اطمینان درایو Q2 2021 خرابی صفر برای سه مدل HDD را ثبت می کند

  در همین حال ، برای مقایسه دقیق تر درایوهای بوت که از HDD های قدیمی تر و SSD های نسبتاً جدیدتر تشکیل شده اند ، Backblaze ابتدا به ارقام درایوهای فعال از Q4 2020 و سپس یک عکس کلی از Q4 2015 برای HDD های بوت نگاه کرد ، زمانی که ویژگی های آنها (درایو) تعداد ، میانگین سن) نزدیک ترین به SSD ها بود.

  این ارزیابی تفاوت AFR بین دو رسانه ذخیره سازی را به شدت کاهش داد ، که در سه ماهه اول سال 2021 برای SSD ها 0.65 درصد و برای HDD ها 6.04 درصد بود. در حال حاضر ، ارزش AFR مادام العمر تقریباً دو برابر SSD است.

  https://techbord.com Backblaze در آخرین گزارش قابلیت اطمینان درایو Q2 2021 صفر خرابی را برای سه مدل HDD ثبت می کند

  با هارد دیسک ها با افزایش سن و به تدریج به درصد AFR عمر آنها افزوده می شود ، Backblaze یک افت جزئی برای SSD ثبت کرد شکست های امسال ، 0.79 درصد نسبت به 0.84 درصد AFR سال گذشته است.

  با این حال ، باید دید که سرعت ذخیره سازی سریعتر در آینده چگونه است ، به ویژه وقتی که به استقامت می آید ( TBW) و قابلیت اطمینان طولانی مدت. آخرین گزارش قابلیت اطمینان درایو Q2 2021 ">

  در مورد ارقام مادام العمر هارد دیسک های فعال تا سه ماهه دوم سال 2021 ، Backblaze جدول زیر را در کنار بهترین مدل ها با کمترین درصد AFR طول عمر به ترتیب کاهش یافته منتشر کرد. به ترتیب اندازه/ظرفیت درایو.

  https://techbord.com Backblaze صفر خرابی را برای سه مدل HDD در آخرین گزارش قابلیت اطمینان درایو Q2 2021

خبرهای دیگر از سخت افزار