خبر

 • تک بورد - ASRock می گوید که در میان تقاضای کمتری از رمزعبورهای چینی ، قیمت کارت گرافیک در حال کاهش است

  ASRock می گوید که در میان تقاضای کمتری از رمزعبورهای چینی ، قیمت کارت گرافیک در حال کاهش است
  16 روز و 2 ساعت قبل

  چرا مهم است: با وجود اخبار مداوم اخبار بد درباره مدت زمان طولانی بودن کمبود تراشه ، در اینجا چیزی است که باید لبخند را بر لب بازیکنان بنشاند. ASRock معتقد است که قیمت کارت گرافیک در نتیجه سرکوب رمزنگاری چین توسط چین در حال کاهش است. علاوه بر این ، انتظار می رود با افزایش ظرفیت تولید بستر ، محموله های GPU AMD بهبود یابد.

  در ماه مه بود که کمیته شورای دولتی چین به سرپرستی معاون نخست وزیر لیو وی سرکوب ارزهای مجازی را به عنوان بخشی از تلاش برای مهار ریسک های مالی اعلام کرد. این اولین باری بود که کابینه چین استخراج معادن را هدف قرار می داد ، یک تجارت عظیم در کشوری که تا 70٪ از منابع رمزنگاری شده در جهان را تشکیل می دهد.

  بستن رمزنگاری چینی داشتن تأثیر بر تقاضای کارت گرافیک در کشور. برای اینکه تصوری از تأثیر این عمل در بازار داشته باشید ، 700000 کارت گرافیک که در سه ماهه اول حمل شده اند به دست ماینرها رسیده است. این رقم معادل 25٪ از تمام کارتهای گرافیکی ارسال شده بین ژانویه و مارس است.

  https://techbord.com ASRock می گوید قیمت کارت گرافیک در میان تقاضای کمتری از رمزگذاران چینی در حال کاهش است

  قیمت BTC از اواسط آوریل حدود 27000 دلار کاهش یافته است

  DigiTimes گزارش می دهد که ASRock از اطمینان برخوردار است فروش و سود آن در Q2 به لطف تقاضای زیاد برای کارتهای گرافیک ، رایانه های شخصی صنعتی و سرورها. انتظار می رود با وجود کمبود جهانی تراشه ، فروش در سه ماهه سوم به ترتیب رشد کند.

  ما مدت هاست می دانیم که ماینرها مشکلات موجود بودن کارت های گرافیک را تشدید می کنند. اما با سرکوب چین و قیمت BTC هنوز به زیر 40000 دلار - بخشی از آن به لطف ایلون ماسک - تقاضا در این کشور در حال سرد شدن است. همچنین احتمال فروش معدنچیان برای فروش کارتهای خود در بازار دست دوم وجود دارد و در نتیجه باعث بهبود عرضه می شود.

  بخش دیگری از این گزارش که باعث خوش بینی می شود ، اعتقاد ASRock به محموله های GPU AMD است. در نیمه دوم سال به دلیل تعدیل ظرفیت و افزایش عرضه بسترها بهبود می یابد. رئیس قرمز تیم ، لیزا سو اخیراً گفت که او معتقد است پردازنده های آن در سال 2021 بهبود می یابد ، آیا در مورد پردازنده های گرافیکی آن نیز می توان همین طور بود؟

  مانند بسیاری از شرکت های فناوری ، تقاضای بی سابقه باعث افزایش خط تولید ASRock شده است. سود خالص آن در Q1 با رکورد 17.88 میلیون دلار در سال اول 167٪ رشد داشت. کارتهای گرافیک 20٪ از درآمد سه ماهه دوم ASRock را تشکیل می دهند در حالی که مادربردها 50٪ درآمد دارند. با این حال ، محموله های حمل و نقل آن به دلیل کمبود CPU اینتل و AMD رنج می برند ، مشکلی که معتقد است تا سه ماهه چهارم بهبود نخواهد یافت.

خبرهای دیگر از سخت افزار