techbord.com Arm نسل جدید پردازنده های 64 بیتی با عملکرد پیشرفته را معرفی می کند

چرا مهم است: Arm اعلام کرده است که در حال کار بر روی نسل جدیدی از پردازنده های 64 بیتی است که پویایی بازار را از نظر امنیت و عملکرد بازسازی می کند و 30 درصد عملکرد را نسبت به تراشه های فعلی ارائه می دهد. به گفته این شرکت ، پردازنده های جدید برای تقویت قدرت محاسبات خام و عملکرد کلی طراحی شده اند که از طریق رویکرد طراحی سیستم تغییر شکل روی تراشه (SoC) حاصل می شود.

پل ویلیامسون ، معاون رئیس جمهور و رئیس Client Line of Business در Arm ، نشان داد که پردازنده های جدید با رمز رمز Makalu و Matterhorn در مقایسه با سیستم های فعلی Cortex-A78 تا 30 درصد عملکرد واقعی در جهان دارند. تراشه های Cortex-A78 برای تأمین انرژی تلفن های هوشمند ممتاز و فاکتورهای مختلف طراحی شده اند.

بازو برجسته می کند که به دلیل استفاده روز افزون از توان پردازش محلی ، نیازهای فعلی تراشه موبایل چند گیر دارد. این اشکال ، نیاز به سیستم عامل های تراشه 64 بیتی قوی تر را افزایش می دهد.

این تا حد زیادی به کارآیی آنها بستگی دارد. سیستم های 64 بیتی به طور کلی در مقایسه با معماری های 32 بیتی کارایی و پاسخگویی بیشتری دارند. به همین ترتیب ، آنها برای کارهای محاسباتی متمرکز بر پردازنده از جمله هوش مصنوعی ، واقعیت گسترده و برنامه های کاربردی غوطه وری ضروری هستند. انتظار می رود که معماری تراشه 64 بیتی Arm برای دستگاه های تلفن همراه تا سال 2023 تحقق یابد. تغییر به سیستم های 64 بیتی با تغییر روند در مرحله قفل است. گوگل از اوت سال گذشته برنامه های ارسالی به Google Play را به سازگاری 64 بیتی ملزم کرده است.

Arm همچنین اعلام کرد که نسل جدید پردازنده های Total Compute و Matterhorn دارای ویژگی جدیدی برای جلوگیری از سو called استفاده به نام Memory Tagging Extension هستند. (MTE) گزارش شده است که از طریق شناسایی سریعتر و حفاظت از پروتکل های پیشرفته ، از نقض امنیت زیر سیستم حافظه جلوگیری خواهد کرد.

این یک افزودنی منحصر به فرد است که به دلیل پیچیده بودن خنثی سازی بدافزارهای هدف قرار دادن حافظه است. این دسته از نرم افزارهای مخرب که به طور گسترده به عنوان بدافزار بدون پرونده شناخته می شوند ، خود را بر روی سیستم ROM قرار می دهند و تشخیص آن بسیار دشوار است. بسیاری از ابزارهای رایج ضد نرم افزار در این کار شکست می خورند.

دیپتی وچانی ، معاون ارشد رئیس Arm ، از همکاری جدید با مایکروسافت خبر داده است

Arm در حال حاضر در همکاری با مایکروسافت برای هموار سازی فرآیندهای انتقال داده از حسگرهای تراشه ماشین به ابر مایکروسافت مشارکت دارد. فرایندی که برای تجزیه و تحلیل و نگهداری استفاده می شود از نظر تاریخی با مسائل مربوط به نگهداری سیگنال روبرو بوده و Arm در تلاش است تا بر این مشکل تأخیر فائق آید.

روز پنجشنبه در گفتگو با رویترز ، دیپتی واچانی ، معاون ارشد رئیس Arm ، گفت: این شرکت متمرکز بر حل مسئله با استفاده از فناوری هوش مصنوعی بود و اظهار داشت: این تجربه هوش مصنوعی کارآمد همان چیزی است که اجازه می دهد تا این مقیاس بندی شود. "

Arm نسل جدید پردازنده های 64 بیتی با عملکرد پیشرفته را معرفی می کند
hardware/arm-نسل-جدید-پردازنده-های-64-بیتی-با-عملکرد-پیشرفته-را.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com فقط بهترین معاملات فناوری Black Friday & Cyber ​​Monday
techbord.com به روزرسانی Microsoft Flight Simulator جزئیات بیشتری را به نشانه های ایالات متحده اضافه می کند
techbord.com IO Interactive با اینتل همکاری می کند تا Hitman 3 را برای پردازنده های دارای 8 هسته و بالاتر ارتقا دهد
techbord.com Rockstar بازی Red Dead Online را از اول دسامبر به عنوان یک بازی جداگانه به فروش می رساند
techbord.com یکپارچه اسرارآمیز فلز در صحرای یوتا پیدا شد
techbord.com Spotify بیش از 300000 رمز ورود کاربر را به دنبال نشت پایگاه داده خارجی بازنشانی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.