خبر

 • تک بورد - Arc مارک گرافیکی اینتل با کارایی بالا است

  Arc مارک گرافیکی اینتل با کارایی بالا است
  2 روز و 10 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اینتل به طور رسمی مارک گرافیکی گسسته مصرف کننده خود را اعلام کرد. Intel Arc شامل سخت افزار ، نرم افزار و خدمات می شود و در چندین نسل سخت افزار گسترش می یابد. اولین محصولات با نام رمز Alchemist (قبلا DG2) قرار است در سه ماهه اول سال 2022 به دو صورت موبایل و رومیزی وارد بازار شوند.

  کیمیاگر بر اساس ریزمعماری Xe-HPG طراحی شده است و گفته می شود که شامل شش مدل با تعداد اتحادیه اروپا از 128 تا 512 می باشد. این دسته اول محصولات دارای ردیابی اشعه مبتنی بر سخت افزار خواهد بود همراه با نمونه برداری فوق العاده با هوش مصنوعی و پشتیبانی کامل از DirectX 12 Ultimate. https://t.co/VOMsMN6r2y #IntelArc pic.twitter.com/b9fOsXdRCq

  -Intel Graphics (IntelGraphics) 16 آگوست 2021

  عملکرد دنیای واقعی همچنان یک راز است. اینتل برخی از تصاویر گیم پلی را در کنار اعلامیه خود توییت کرد ، اما بدون نمایش FPS ، عمدتا بی فایده است. با این حال ، این امیدواری زیاد است که کارت های اینتل بتوانند با AMDs و Nvidias جهان جابجا شوند.

  "هر بازی ، گیمر و خالق یک داستان دارد و هر داستان دارای یک Arc است." ” - راجر چندلر ، نایب رئیس اینتل و مدیر کل محصولات و راه حل های گرافیک مشتری اینتل به وضوح می خواهد به سومین بازیگر اصلی در فضای گرافیکی مجزا تبدیل شود ، و من گمان می کنم اکثر گیمرها از رقابت اضافی در این مرحله استقبال می کنند. این بدان معنا نیست که AMD و Nvidia کار اشتباهی انجام می دهند ، بلکه این رقابت معمولاً بهترین نتیجه را برای همه شرکت کنندگان به ارمغان می آورد. و در این زمان منحصر به فرد که دستیابی به پردازنده های گرافیکی بسیار دشوار است ، منبع سوم برای خرید امیدوارم فقط به مسائل همه جانبه کمک کند.

  اینتل وعده داده است که جزئیات بیشتری را در اواخر امسال به اشتراک بگذارد.

خبرهای دیگر از سخت افزار