Apricorn بزرگترین SSD قابل حمل رمزگذاری شده در سخت افزار را منتشر کرد

Apricorn سری درایوهای قابل حمل رمزگذاری شده رمزگذاری شده Aegis Fortress L3 خود را گسترش داده و شامل نسخه جدید SSD 20 ترابایتی است. بزرگترین درایو در نوع خود دارای چندین ویژگی امنیتی داخلی است ، از جمله محافظت فیزیکی از دستکاری ، صفحه کلید مقاوم در برابر سایش ، عملکرد بدون نرم افزار و رمزگذاری سخت افزار 256 بیتی AES XTS در زمان واقعی. در نتیجه ، سرعت انتقال داده آن چیز چشمگیری نیست ، اما عملکرد بای

داشتن "قلعه " به نام آن به اندازه کافی نشان می دهد که قلعه قهوه Leg L3 برای مصرف کننده معمول نیست اما هدف آن سازمان های دولتی ، قدرت و بخش های بهداشتی است ، و شرکتهایی که به دنبال محافظت و انتقال داده های حساس با بالاترین سطح امنیت هستند.

درایو Aegis مطابق با استاندارد NIST \ 's FIPS 140-2 سطح 3 است که به گفته اپریکورن بیش از دولت فدرال ایالات متحده است. نیاز به حفاظت از داده های حساس رعایت این استاندارد اطمینان می دهد که درایو مقاومت در برابر دستکاری فیزیکی را ارائه می دهد ، از احراز هویت مبتنی بر هویت استفاده می کند و لایه های فیزیکی یا منطقی را برای انتقال ایمن داده های حساس (کلیدهای خصوصی ، رمزهای عبور ، پین ها) بین رابط ها اضافه کرده است.

https://techbord.com زردآلو بزرگترین SSD قابل حمل رمزگذاری شده سخت افزاری رمزگذاری شده در جهان را منتشر کرد

در حالی که نوع HDD این درایو از دیسک 5400 دور در دقیقه استفاده می کند و بین 500 گیگابایت و ظرفیت 5 ترابایت در دسترس است ، Apricorn نوع فلش NAND را در نسخه SSD مشخص نکرده است که از 512 گیگابایت تا 20 ترابایت ارائه می دهد. در همین حال ، انتقال اطلاعات با رمزگذاری سخت افزاری 256 بیتی در پرواز حداکثر به 370 مگابایت در ثانیه می رسد.

این درایو از کابل USB 3.2 نوع A برای رابط استفاده می کند و دارای نوع Type- است. یک کابل و -C در جعبه. عملکرد بدون نرم افزار آن سازگاری گسترده سیستم را برای کار کردن در سیستم عامل های ویندوز ، مک ، لینوکس ، آندروید ، سیمبین و سایر سیستم عامل ها امکان پذیر می کند. این با 3 سال ضمانت محدود ارائه شده است و برای خرید در وب سایت رسمی زردآلو موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.