خبر

 • تک بورد - Apple M1 Max در بنچمارک Affinity GPU سریعتر از AMD Radeon Pro W6900X 6000 دلاری است.

  Apple M1 Max در بنچمارک Affinity GPU سریعتر از AMD Radeon Pro W6900X 6000 دلاری است.
  13 روز و 15 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: زمانی که اپل مک‌بوک پروهای مبتنی بر M1 Pro و M1 Max را معرفی کرد، در مقایسه با راه‌حل‌های موجود در دنیای رایانه‌های شخصی، ادعاهایی درباره عملکرد چیپ‌ست‌های جدید داشت. همانطور که افراد بیشتری به دستگاه های جدید دست پیدا می کنند، این ادعاها یکی یکی در آزمایش های مختلف تأیید می شوند. تاثیرگذارترین یافته تا کنون این است که اپل موفق به ایجاد تراشه های موبایلی با قدرت کارآمد شده است که م

  چیپست M1 Max اپل قبلاً در Adobe Premiere Pro خود را نشان داده است، جایی که امتیاز بالاتری نسبت به پردازنده‌های نسل یازدهم اینتل همراه با پردازنده‌های گرافیکی لپ‌تاپ سری RTX 3000 Nvidia کسب کرده است. این کار کوچکی نیست، به خصوص که این کار را با مصرف انرژی بسیار کمتر از تنظیمات آن انجام می‌دهد.

  اندی سامرفیلد، توسعه‌دهنده Lead Affinity Photo کنجکاو بود که ببیند SoC جدید چه قابلیتی دارد، بنابراین یک باتری ساخت. تست هایی برای استرس پردازنده گرافیکی آن سامرفیلد همچنین یک تاپیک توییتری نوشت که در آن توضیح می‌دهد که چگونه تیم Affinity در 12 سال گذشته به تدریج پشتیبانی از GPU را در معماری برنامه ایجاد کرده است.

خبرهای دیگر از سخت افزار