خبر

 • تک بورد - AMD 's' Super Resolution 'رقیب DLSS برنده پردازنده های گرافیکی RX 6000 خود نمی شود

  AMD 's' Super Resolution 'رقیب DLSS برنده پردازنده های گرافیکی RX 6000 خود نمی شود
  چند ثانیه قبل

  فناوری Supersampling یادگیری عمیق (DLSS) انویدیا با ورود به سیستم شروع بسیار سختی داشت ، اما با تکرار دوم خود ، DLSS 2.0 ، به طور قابل ملاحظه ای بهبود یافت. متأسفانه ، ممکن است مدتی طول بکشد تا ببینیم گزینه AMD چقدر محکم است. گرچه GPU های نسل بعدی تیم قرمز در ماه جاری عرضه می شوند ، این شرکت فناوری فوق نمونه خود را تا مدتی پس از راه اندازی کارت های خود منتشر نمی کند.

  این خبر ممکن است طرفداران AMD را ناامید کند ، اما لازم به ذکر است که فناوری فوق نمونه Nvidia نیز چند ماه طول کشید تا به درستی راه اندازی شود. اولین پردازنده های گرافیکی RTX در سپتامبر 2018 وارد شدند ، اما DLSS 1.0 هیچ گونه پیاده سازی واقعی در بازی را تا فوریه 2019 به دست نمی آورد.

  متأسفانه در آن زمان برای طرفداران انویدیا ، زمان توسعه اضافی مورد استفاده قرار نگرفت منجر به محصول اولیه بهتر شود. هنوز هم ، ممکن است قضیه برای AMD متفاوت باشد - این شرکت بعد از همه این مزیت را دارد که در بازار دوم است ، این بدان معناست که می تواند از اشتباهات انویدیا در اینجا یاد بگیرد.

  https://techbord.com AMD \ \'s \\' Super Resolution \ \'رقیب DLSS موفق به راه اندازی GPU های RX 6000 خود نمی شود \

  صرف نظر از این ، پیاده سازی فوق نمونه AMD ، که به درستی "Super Resolution" نامیده می شود ، برای مصرف کنندگان عمومی بسیار بیشتر از خود DLSS قابل دسترسی خواهد بود. در حالی که DLSS قفل شده است و فقط در کارتهای RTX در دسترس است ، Super Resolution هم "باز \" و "کراس پلتفرم \" خواهد بود. "

  ما دقیقاً نمی دانیم که معنی آن در چیست از نظر عملی ، اما به نظر می رسد که کنسول های نسل بعدی - که از پردازنده های گرافیکی AMD پشتیبانی می کنند - می توانند در برخی مواقع این ویژگی را دریافت کنند.

  به هر حال ، حتی بدون روز Super Resolution - یک در دسترس بودن ، پردازنده های گرافیکی سری AMD Radeon RX 6000 تاکنون کاملا امیدوار کننده به نظر می رسند - حداقل ، در صورت اعتماد به معیارهای داخلی خود شرکت ، حداقل.

خبرهای دیگر از سخت افزار