خبر

 • تک بورد - AMD Arm را یک منطقه سرمایه گذاری می داند ، آماده ساخت تراشه است

  AMD Arm را یک منطقه سرمایه گذاری می داند ، آماده ساخت تراشه است
  2 روز و 8 ساعت قبل

  یکی از موضوعاتی که دویچه بانک در مصاحبه خود با AMD در اواخر هفته گذشته به آن پرداخت ، موضع AMD نسبت به تراشه های مبتنی بر بازو بود. در حالی که هیچ چیز مشخصی برای اعلام نداشت ، کار با Arm را نیز رد نکرد.

  دویچه بانک به عنوان بخشی از کنفرانس فناوری خود در سال 2021 ، در مورد موضوعات مختلف ، از رشد بخش گرافیکی تا تامین قطعات مصرفی خود ، با CFO AMD مصاحبه کرد. آنها همچنین به نحوه نگاه AMD به تراشه های Arm با توجه به آنچه شرکت های دیگر با آنها انجام می دهند اشاره کردند.

  "این فقط رقیب دیگر x86 شما نیست که سعی می کند خود را جوان کند ، همچنین برخی از افرادی که به طور عمودی یکپارچه شده اند و پردازنده های مبتنی بر ARM A6 و غیره را انجام می دهند ، گفت: "راس سیمور ، Deutsche Bank ، به احتمال زیاد اشاره به اپل برای شروع انتقال Mac خود به پردازنده های جدید M1 مبتنی بر بازو دارد." سیمور از مدیر مالی AMD Devinder Kumar پرسید که آیا شرکت تحت چنین حرکتی در بازار احساس فشار می کند یا خیر. و سرمایه گذاری برای ما ، "کومار پاسخ داد و در ادامه به رابطه AMD با Arm اشاره کرد. "ما رابطه بسیار خوبی با ARM داریم. "

  https://techbord.com AMD بازو را در نظر می گیرد منطقه سرمایه گذاری ، آماده ساختن تراشه است

  شایعات اواخر سال گذشته ظاهر شد که AMD می تواند بر روی رقیب خود در M1 کار کند. تقریباً در همان زمان ، شایعه شد که مایکروسافت در حال کار بر روی چیزی است که برای سرورها و رایانه های سرفیس مبتنی بر بازو است. M1 های اپل در مقایسه با رقبای مشابه مبتنی بر x86 ، عملکرد و کارایی خود را افزایش داده اند. سایر تولیدکنندگان در سراسر جهان نیز به دنبال تراشه های مبتنی بر Arm هستند تا بتوانند جایگزین خود را برای پردازنده های Intel و AMD x86 که در حال حاضر بازار CPU را تحت سلطه خود دارند ، قرار دهند.

  یکی از اصلی ترین پردازنده های AMD انویدیا ، رقبای خود ، سال گذشته وقتی اعلام کرد که قصد دارد این شرکت را در پشت طراحی تراشه های Arm خریداری کند ، موجی از شوک را وارد صنعت رایانه کرد. این معامله هنوز به نتیجه نرسیده و بحث برانگیز شده است و شرکت های بزرگی مانند گوگل و مایکروسافت مخالف آن هستند.

  اعتبار تصاویر Fritzchens Fritz

خبرهای دیگر از سخت افزار