خبر

 • تک بورد - AMD: پردازنده های تجدید نظر Ryzen 5000 B2 بهبود عملکردی ندارند

  AMD: پردازنده های تجدید نظر Ryzen 5000 B2 بهبود عملکردی ندارند
  24 روز و 13 ساعت قبل

  TL ؛ DR: AMD برای تأیید پردازنده های Ryzen که اخیراً در B2 پله دیده می شوند ، به صورت عمومی منتشر شده است ، اما آنها هیچ پیشرفت قابل توجهی در عملکرد نسبت به محصولات قبلی خود ندارند. به گفته یک نماینده AMD ، بازنگری جدید B2 نتیجه یک فرآیند تولید پیشرفته است و باید طی شش ماه آینده در دسترس باشد.

  نشتی که حاکی از آن است AMD احتمالاً سری Ryzen 5000XT را به عنوان پردازنده های گام به گام B2 شامل دو SKU در بر دارد: یک پردازنده 16 هسته ای با یک ساعت پایه 3.4 گیگاهرتز و یک ساعت تقویت کننده 5.0 گیگاهرتز و یک یک قسمت 6 هسته ای با یک ساعت پایه 3.7 گیگاهرتز و یک ساعت تقویت کننده 4.6 گیگاهرتز.

  AMD پس از سال در مورد این توسعه ، اظهاراتی را تأیید کرد که این پردازنده های جدید نیستند. پردازنده های جدید پله ای B2 دقیقاً همان تراشه های Ryzen 5000 موجود در حال حاضر هستند که روی پله B0 قرار دارند. تنها تفاوت در این است که آنها از یک فرآیند تولید جدید حاصل می شوند.

  همچنین بخوانید: 5 CPU برتر

  "AMD در تلاش های مستمر برای افزایش توانایی های ساخت و تدارکات ما ، AMD به تدریج انتقال پردازنده های دسکتاپ AMD Ryzen 5000 Series به بازنگری "B2 " طی 6 ماه آینده. هیچ ویژگی ، عملکرد یا عملکرد بهبود یافته ای برای نسخه B2 وجود ندارد و هیچ به روزرسانی BIOS لازم نیست ، "نماینده AMD گفت: .

خبرهای دیگر از سخت افزار