خبر

 • تک بورد - AMD پخش زنده محصول را در کنار CES اعلام کرد. در اینجا چیزی است که باید انتظار داشت

  AMD پخش زنده محصول را در کنار CES اعلام کرد. در اینجا چیزی است که باید انتظار داشت


  1 ماه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ AMD اعلام کرده است که رویداد پخش زنده محصول 2022 خود را در 4 ژانویه برگزار می کند، همان روزی که اینتل و انویدیا رویدادهای CES 2022 خود را برگزار می کنند. با میزبانی مدیر عامل، دکتر لیزا سو و پخش جریانی در وب سایت شرکت، مزه آخرین راه حل های گرافیکی Radeon و پردازنده های Ryzen تیم قرمز را خواهیم دید.

  پخش زنده Product Premier از AMD در ساعت 10 صبح به وقت شرقی (7 صبح به وقت شرقی) در روز سه‌شنبه، 4 ژانویه شروع می‌شود. این یک ساعت قبل از شروع سخنرانی CES رقیب پردازنده گرافیکی Nvidia (8 صبح به وقت شرقی) و سه ساعاتی قبل از کنفرانس مطبوعاتی CES اینتل (10 صبح به وقت محلی). رویداد AMD در واقع بخشی از CES نیست. در کنار آن اتفاق می افتد.

  دکتر لیزا سو، رئیس و مدیر عامل $AMD، اولین نمایش محصول 2022 خود را در 4 ژانویه 2022 میزبانی خواهد کرد و نوآوری ها و راه حل های مربوط به پردازنده های AMD Ryzen™ و AMD Radeon را برجسته خواهد کرد. گرافیک ™.

  — AMD News (@AMDNews) 13 دسامبر 2021

  درمورد آنچه که در طول پخش زنده انتظار می رود، بیشتر آن احتمالاً بر روی خط جدید CPU/APU رامبراند AMD تمرکز دارد که قرار است در صفحه نمایش ظاهر شود. نسل بعدی لپ تاپ های باریک و قدرتمند تراشه‌های Ryzen 6000H و Ryzen 6000U احتمالاً رونمایی خواهند شد، که گفته می‌شود اولی مبتنی بر گره پردازش 6 نانومتری است و دارای فناوری Zen3+، گرافیک RDNA 2، TDP 35-45 وات و حداکثر 8 هسته / 16 رشته است. . ادغام RDNA 2 باید به خصوص جالب باشد.

  ما همچنین می‌توانیم درباره CPU‌های Zen 3D V-Cache Vermeer-X اطلاعات بیشتری بشنویم. AMD تأیید کرده است که به‌روزرسانی پردازنده Ryzen در اوایل سال 2022 ارائه می‌شود و عملکرد 15 درصدی را نسبت به پردازنده‌های فعلی سری Ryzen 5000 افزایش می‌دهد.

  < p>AMD همچنین قول داده است که پردازنده‌های گرافیکی جدید Radeon را در طول رویداد خود برجسته کند. Radeon RX 6500 XT و Radeon RX 6400 را می توان به همراه یک به روز رسانی احتمالی برخی دیگر از محصولات Radeon RX 6000 به نمایش گذاشت. اینکه آیا واقعاً در انبار هستند و پس از انتشار هزینه کمی ندارند، موضوع دیگری است.


  تگ ها:

  زنده , محصول , کنار , اعلام , کرد. , اینجا , چیزی , باید , انتظار , داشت


خبرهای دیگر از سخت افزار