خبر

 • تک بورد - AMD و Valve در حال توسعه راننده CPU لینوکس هستند که به نفع Steam Deck خواهد بود

  AMD و Valve در حال توسعه راننده CPU لینوکس هستند که به نفع Steam Deck خواهد بود
  24 روز و 10 ساعت قبل

  AMD و Valve در حال کار بر روی درایور بهبودیافته CPU لینوکس هستند که مقیاس فرکانس را در پردازنده های Zen 2 بهبود می بخشد. این امر باید اعتبار بیشتری را برای ادعای Valve ایجاد کند که Steam Deck می تواند حداقل 30 فریم در ثانیه در تمام بازی های مدرن به دست آورد.

  هنگامی که Valve ماه گذشته Steam Deck را معرفی کرد ، هیجان زیادی را در بین گیمرها ایجاد کرد که منتظر راهی بودند تا بتوانند بازی های مورد علاقه خود را از کتابخانه Steam خود در هر کجا که می خواهند انجام دهند ، بدون اینکه مجبور باشند دور یک لپ تاپ مخصوص بازی را بچرخانید. حتی Tim Sweeney ، مدیرعامل Epic فکر می کند که ایده خوبی است ، اما مانند همیشه اجرای آن چیزی است که در نهایت تعیین می کند که آیا موفقیت آمیز است یا نه.

  درباره نحوه خوب کنسول کار خواهد کرد و مشخصات با توجه به اندازه ، حداقل روی کاغذ بسیار چشمگیر است. Valve می گوید APU سفارشی AMD با 16 گیگابایت حافظه LPDDR5 در تقریباً هر بازی اخیر AAA می تواند حداقل 30 فریم بر ثانیه داشته باشد ، اما این شرکت جزئیات بیشتری را وارد نکرده است.

  ما فقط می توان فرض کرد که پردازنده گرافیکی RDNA 2 Steam Deck به اندازه کافی خوب است تا بتوان بازی ها را با تنظیمات متوسط ​​متوسط ​​روی صفحه نمایش 800p اجرا کرد (مخصوصاً با کمک Super FolutionityFX AMD در بازی هایی که از آن پشتیبانی می کنند) ، اما عملکرد موردنظر Valve نیز ممکن است در نتیجه بهینه سازی نرم افزار اضافی باشد.

خبرهای دیگر از سخت افزار