خبر

 • تک بورد - AMD نمونه اولیه Radeon RX 6900

  AMD نمونه اولیه Radeon RX 6900 "XTX " را با مایع خنک می کند اما آن را برای خنک کننده هوا خالی می کند
  29 روز و 8 ساعت قبل

  TL؛ DR: در گذشته ، AMD سیلیکون خود را با خنک کننده مایع سفارشی و به سبک AIO برای سریعترین پردازنده های گرافیکی خود عبور می داد. دو عکس لو رفته نشان می دهد که آنها یک راه حل مشابه را برای یک نوع 6900 اورکلاک شده آزمایش کرده اند ، گفته می شود 6900 XTX نامیده می شود ، اما در نهایت از آن دست کشید. با این وجود به نظر می رسد AIB ها این وظیفه را بر عهده دارند.

  در عکس ها ، یک بلاک آب گوشتی دو شکاف وجود دارد که به PCB و دو لوله ضخیم بسته شده است که آن را به رادیاتور و فن 120 میلی متری متصل می کند. این کارت به رنگهای سنتی Radeon طراحی شده است اما موضوع صنعتی آن با "R" سبک ابرقهرمانی که در مرکز آن زده شده ، پیچ و تاب زیادی پیدا کرده است.

  غیر از مارک تجاری Radeon در سه مکان جداگانه ، به نظر نمی رسد کارت روی آن چاپ شده باشد. عکاسان آن را به مانیتور XTX هدیه داده اند ، آنها دو تصویر را در انجمن های Weibo و Chiphell قرار داده اند ، اما چندین کارت AMD نام رمز XTX را در گذشته حمل کرده اند ، بنابراین بررسی می شود.

  https://techbord.com AMD از Radeon RX 6900

  هفته گذشته ، Sapphire اعلام کرد "Toxic AMD Radeon RX 6900 XT Extreme Edition، " دارای یک سطل "XTXH " از 6900 جفت شده با یک رادیاتور فن سه گانه در یک حلقه خنک کننده مایع بسته. بخاطر سطل آشغال مخصوص و خنک کننده بیش از حد (که حتی شامل یک هیت سینک و فن خراطی می شود) ساعت تقویت کارت 2730 مگاهرتز است که 480 مگاهرتز فوق العاده بالاتر از ساعت تقویت کننده مرجع است. PowerColor و Asrock کارتهای مشابه قابل توجهی را نیز بر اساس سطل XTXH منتشر کرده اند.

  این تئوری است که AMD تصمیم گرفت سطل های XTX مخصوص خود را برای ایجاد کارت های XTXH به AIBs بدهد ، نه اینکه آنها را برای مایع خنک کننده ذخیره کند. نسخه هایی که ممکن است داشته باشند. Videocardz حدس می زند که تغییر آنها در برنامه ها ممکن است ناشی از کمبود GPU باشد.

  https://techbord.com AMD نمونه اولیه Radeon RX 6900 خنک کننده مایع

  جدیدترین GPU مایع خنک کننده AMD ، Radeon RX Vega 64 Liquid (در تصویر) ، حدود 10٪ سریعتر از معادل خنک کننده هوا ، گرچه GPU بسیار مشهوری بود و کولر هوائی مرجع در سمت متوسط ​​بود.

  بعید به نظر می رسد که 6900 XT مایع خنک کننده به طور محسوسی سرعت بیشتری داشته باشد نسبت به نوع خنک کننده هوا زیرا مورد دوم هیچ مشکلی از نظر حرارتی ندارد. با این وجود ، دیدن یک نسخه ویژه 6900 XTX با مایع خنک ، فقط برای زیبایی آن جالب بود.

خبرهای دیگر از سخت افزار