خبر

 • تک بورد - AMD مشکلات اتصال USB در مادربردهای X570 و B550 را تأیید می کند

  AMD مشکلات اتصال USB در مادربردهای X570 و B550 را تأیید می کند
  19 روز و 21 ساعت قبل

  گزارشات مربوط به مشکلات اتصال USB در مادربردهای AMD X570 و B550 از زمان انتشار تابلوها گردهمایی ها را دور زده اند ، اما اخیراً این مسئله در Reddit به شدت مطرح شده است. AMD با یک جمله ساده پاسخ داده است: آنها مطمئن نیستند که مسئله چیست و مایلند اطلاعات بیشتری جمع آوری کنند.

  طی چند ماه گذشته ، گزارشات مربوط به قطع USB پراکنده در مادربردهای سری 500 روی میز subreddit AMD انباشته شده است. برخی از کاربران گزارش داده اند که صفحه کلید آنها به طور ناگهانی بین 5 تا 10 ثانیه ، هر چند دقیقه یکبار پاسخ نمی دهد. سایر کاربران شکایت دارند که موس آنها کند می شود. دارندگان کارت های صدا در مورد ترک خوردگی و اعوجاج صحبت می کنند.

  عجیب ترین مسئله این است که جدید به نظر می رسد - زیرا تخته های X570 و B550 اینگونه نیستند. در حالی که اولین شکایات بیش از یک سال پیش ارسال شده بود ، به نظر می رسد که فرکانس آنها در یک ماه گذشته به طور تصاعدی افزایش یافته است. برخی از Redditors اخیراً یک جدول آماری برای کاربران تهیه کرده اند تا مشکلات و مشخصات سیستم خود را به اشتراک بگذارند ، و به نظر می رسد این مسئله بیشتر در سیستم هایی با GPU جدید RTX اتفاق می افتد.

  اما نگران نباشید ، یک GPU پرچمدار دیگر یک ضرورت نیست به نظر می رسد یک پردازنده گرافیکی میان برد و چند دستگاه با پهنای باند بالا ، مانند دیسک های سخت خارجی ، دستگاه های ضبط کننده خارجی یا هدست VR و ایستگاه های ردیابی ، همین کار را انجام دهند. و فقط دستگاه با پهنای باند بالا نیست که این مشکل را تجربه می کند ، هر چیزی که به همان سیستم متصل باشد می تواند تحت تأثیر قرار گیرد ، از جمله دستگاه های متصل داخلی مانند خنک کننده های CPU - که یک مسئله بسیار جدی است.

  برخی از راه حل ها توسط انجمن یافت شده است. اولین درگاه تماس: خاموش کردن "c-state" در BIOS. مجازاتی نخواهد داشت و می تواند فرکانس قطع ارتباط را به نصف برساند. اما اگر این کار نکرد ، گزینه های باقی مانده شما این است که از PCIe 4.0 به PCIe 3.0 بروید یا از BIOS استفاده کنید و هر پورت / هدر USB را که استفاده نمی کنید غیرفعال کنید. انجام هر سه مورد باعث قطع شدن قطع ارتباط در بیشتر افراد می شود ، اما در مصرف کنندگان برق قطع نمی شود. پخش کننده های دارای کارت ضبط ، میکروفون ، وب کم و دسته وسایل جانبی معمولاً شانس زیادی ندارند.

  اینجا جایی است که AMD وارد می شود. آنها از هرکسی که مشکلی داشته باشد خواسته اند که آنها را در وب سایت AMD گزارش کند. همچنین برخی از افرادی که در مورد Reddit در مورد مشکلات خود اظهار نظر کرده اند پیام رسانی خواهند کرد.

  به روزرسانی اتصال USB با مادربردهای چیپست سری 500 از r / Amd

  امیدوارم که AMD بتواند به سرعت این مشکلات را برطرف کند با به روزرسانی میان افزار. در همین حال ، برای سازندگان سیستم جدید ، بهترین توصیه ما این است که GPU AMD را برای جفت شدن با مادربردهای X570 و B550 انتخاب کنند ، زیرا به نظر می رسد این ترکیب تقریبا خالی از اشکال است.

خبرهای دیگر از سخت افزار