خبر

 • تک بورد - AMD قصد ندارد عملکرد استخراج کارت های خود را محدود کند

  AMD قصد ندارد عملکرد استخراج کارت های خود را محدود کند
  6 روز و 7 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: برخلاف Nvidia رقیب ، AMD تأیید کرده است که این شرکت قصد ندارد قابلیت های استخراج کارت های گرافیک خود را توسعه دهد. به دنبال معرفی محدود کننده استخراج Ethereum توسط تیم green در کنار RTX 3060 - و شایعاتی مبنی بر محدودیت های مشابه محصولات آینده آن - بسیاری از آنها تعجب می کردند که آیا AMD نیز همین روند را دنبال می کند؟ نفس خود را نگه ندارید: این برنامه ای برای اجرای چیزی مشابه ندار

  صحبت از یک محدود کننده احتمالی استخراج در حین تماس تلفنی پیش از توجیه Radeon RX 6700 XT ، Nish Neelalojanan ، مدیر محصول در AMD ، به PC Gamer گفت: "پاسخ کوتاه این است که منفی است. ما جلوی هیچ کاری را نمی گیریم ، نه فقط استخراج برای این موضوع. "

  " گفته شد ، چندین چیز وجود دارد. اول از همه ، RDNA از ابتدا برای بازی طراحی شده است و RDNA 2 در این مورد دو برابر می شود. و چه منظور من از این قرار است ، Infinity Cache و عرض اتوبوس کوچکتر با دقت انتخاب شده اند تا میزان بسیار ویژه ای از بازی را کاهش دهند. با این حال ، استخراج به طور خاص از پهنای باند و عرض اتوبوس بالاتر و یا مقیاس های آن لذت می برد ، بنابراین محدودیت هایی از نظر معماری وجود دارد سطح برای استخراج خود. "

  انویدیا اخیراً اعتراف کرد که یک راننده توسعه دهنده که تحت برنامه Windows Insider برای عموم مردم ایجاد کرده است ، ناخواسته محدود کننده میزان هش را از اکثر کارتهای RTX 3060 حذف کرده است. از آن زمان کشیده شده است ، اما نسخه های آن بدون شک در جوامع استخراج معدن در گردش است.

  Radeon RX 6700 XT ندارد که می توانید بررسی ما را بخوانید از اینجا ، تقریباً همان عملکرد استخراج Ethereum را با RTX 3060 ارائه می دهد — با درایور dev-limiter که روی کارت Nvidia اعمال می شود. اگرچه پرچمدار AMD RX 6900 XT (55-64MH / s) نمی تواند با RTX 3080 (~ 85MH / s) یا RTX 3090 befy (حداکثر 120MH / s) مطابقت داشته باشد.

  Neelalojanan تکرار کرد که در حالی که AMD هیچ برنامه ای برای محدودیت های استخراج ندارد ، بازیها را بیش از دیگران در اولویت قرار می دهد.

  "تمام بهینه سازی های ما ، مثل همیشه ، ابتدا بازی است و ما همه چیز را برای بازی بهینه کرده ایم. واضح است ، گیمرها می خواهند یک عالمه سود از این منفعت ببرند ، و برای حجم کار ماینینگ ایده آل نخواهد بود. همه اینها گفتند ، در این بازار تماشای آن همیشه یک چیز جالب است. "

خبرهای دیگر از سخت افزار