خبر

 • تک بورد - AMD رد می کند که کارت های ماینینگ را بر بازی ترجیح می دهد

  AMD رد می کند که کارت های ماینینگ را بر بازی ترجیح می دهد
  11 ساعت و 8 دقیقه قبل

  هفته گذشته AMD این پیشنهاد را رد کرد که تجارت کارت گرافیک خود اولویت فروش کارت به ماینرهای رمزنگاری را نسبت به مشتریانی که از کارت ها برای بازی کردن استفاده می کنند ، در اولویت قرار دهد. این انکار با توجه به محدودیت مستمر عرضه جدیدترین پردازنده های گرافیکی و همچنین مشاهده اخیر کارت های ماینینگ AMD انجام می شود.

  در کنفرانس فناوری Deutsche Bank در سال 2021 ، این شرکت با CFO AMD در مورد موضوعات مختلف در مورد رشد درآمد AMD مصاحبه کرد. راس سیمور از Deutsche Bank از AMD پرسید که چه چیزی باعث رشد آن در گرافیک شده است-آیا از طرف مشتری ، مراکز داده ، یا آیا استخراج رمزنگاری کمک کرده است.

  "Crypto ، ناچیز. این " برای ما یک اولویت نیست ، "گفت مدیر مالی AMD Devinder Kumar. "ما محصول خود را در اولویت قرار نمی دهیم یا آنها را برای افراد رمزنگاری نمی کنیم برای گیمرها نیست و این از این نظر اولویت بالایی دارد. [sic] "

  کومار سال گذشته اشاره کرد \ ' انتشار جدیدترین نسل کارت گرافیک های AMD ، سری Radeon 6000 ، به عنوان محرک رشد یک کارت ماینینگ با استفاده از GPU Navi 12 AMD باشید. تا ماه گذشته ، دریافت GPU هنوز مشکل است و بسیار بالاتر از MSRP است. کسانی که این کارت ها را برای استخراج ارزهای رمزنگاری شده مانند اتریوم خریداری می کنند ، در کنار کمبود سیلیکون و مشکلات لجستیکی ناشی از همه گیری جهانی ، به سادگی یکی از عوامل هستند. نمودار در آخرین بررسی سخت افزاری Steam برای سیستم های DirectX. به دست آوردن جدیدترین کارت گرافیک های رقیب انویدیا ، سری RTX 3000 ، بسیار دشوار است ، اما در نمودارهای Steam پیشرفت کرده است.

خبرهای دیگر از سخت افزار