خبر

 • تک بورد - AMD در آخرین نظرسنجی Steam باز می گردد: بزرگترین سهم CPU ، RDNA 2 در نهایت نمودار می شود

  AMD در آخرین نظرسنجی Steam باز می گردد: بزرگترین سهم CPU ، RDNA 2 در نهایت نمودار می شود
  14 روز و 17 ساعت قبل

  این شروع ماه است ، به این معنی که آخرین نظرسنجی Steam به تازگی کاهش یافته است. نتایج سپتامبر بدون شک برای AMD مثبت است. نه تنها شرکت عقب نشینی کرده و بار دیگر سهم 30 درصدی کاربر CPU را از آن خود کرده است ، اما سرانجام یکی از کارتهای RDNA 2 آن وارد لیست GPU اصلی شد ، تقریباً یک سال پس از اولین ورود آنها.

  در ماه می بود که پردازنده های AMD از نقطه عطف اشتراک 30 درصدی کاربران عبور کردند و این تمایز را یک ماه بعد از دست دادند تا اینکه در ماه اوت به پایین ترین سطح 27.3 درصد رسید. اما قرمزهای تیم در ماه گذشته به بالاترین سطح خود یعنی 30.15 reached رسیدند. در آخرین نظرسنجی Steam: بزرگترین سهم CPU ، RDNA 2 در نهایت نمودار ">

  نمودار CPU پرفروش آمازون نشان دهنده کاربران تازه پیدا شده AMD است. ماه گذشته این شرکت شش مقام را کسب کرد و بالاترین پیشنهاد Intel در رتبه چهارم قرار داشت. در این ماه ، AMD دارای هشت دستگاه است ، در حالی که بالاترین تراشه آبی آبی Core i7-10700K در رتبه هشتم است.

   https://techbord.com AMD در آخرین نظرسنجی Steam باز می گردد: بزرگترین سهم CPU ، RDNA 2 بالاخره نمودار می شود

  AMD وقتی به GPU Steam نگاه می کند ، حتی شادتر خواهد بود لیست کارت های Radeon RX 6000 از زمان ورود آنها در نوامبر گذشته در نمودار اصلی گم شده اند. هیچ محصول RDNA 2 حداقل 0.15 share سهم مورد نیاز برای واجد شرایط بودن را به دست نیاورد و به دسته سیستم های Vulkan Systems منتقل شد. اما Radeon RX 6700 XT سرانجام به 0.16٪ رسید و آن را در انتهای نمودار بین GeForce GT 630 و GeForce MX330 قرار داد.

   https://techbord.com AMD در آخرین نظرسنجی Steam باز می گردد: بزرگترین سهم CPU ، RDNA 2 سرانجام نمودار می شود

  نگاهی به بخش Vulkan System ، دومین کارت AMD محبوب Radeon 6800 XT با 0.11٪ است (کارت های این دسته با دو برابر سهم واقعی خود نشان داده می شوند) ، بنابراین محصول دیگر RDNA 2 می تواند ماه آینده وارد لیست اصلی شود.

  نه که در بقیه دسته کارت گرافیک بسیار تغییر کرده است. GTX 1060 با وجود از دست دادن برخی از کاربران همچنان در صدر قرار دارد و RTX 2060 از رتبه دوم به رتبه چهارم سقوط می کند. جالب اینجاست که RTX 3070 بار دیگر چند پله صعود کرده و اکنون در جایگاه یازدهم قرار دارد و ثابت می کند که برخی از مردم هنوز قادر به خرید این کارت های کم حجم هستند ، هرچند تعداد آنها از eBay مشخص نیست.

  https://techbord.com AMD در آخرین نظرسنجی Steam باز می گردد: بزرگترین سهم CPU ، RDNA 2 در نهایت نمودار

  < p> در جاهای دیگر ، لینوکس کاربران بیشتری را به خود اختصاص داد تا 1.05 share از بخش سیستم عامل را به خود اختصاص دهند ، و Valve Index HMD (17.5)) اکنون دومین هدست VR محبوب پس از Oculus Quest 2 (33.1)) است.

  پردازنده ها و پردازنده های گرافیکی AMD بیشتر از رقبای خود با مشکلات عرضه روبرو شده اند ، به این معنی که لیزا سو از آخرین نظرسنجی استقبال می کند - بیایید ببینیم آیا AMD می تواند بر شتاب خود استفاده کند.

  به عنوان همیشه ، احتیاطهای معمول برای به خاطر سپردن وجود دارد: مشارکت در نظرسنجی Steam در بین کاربران پلتفرم اختیاری است ، اما اگرچه ممکن است تصویری دقیق از چشم انداز سخت افزار بازی ارائه ندهد ، اما نشانگر خوبی از افراد است خرید.

خبرهای دیگر از سخت افزار