خبر

 • تک بورد - AMD به معنای تجارت با آخرین پردازنده های Epyc و Ryzen Pro است

  AMD به معنای تجارت با آخرین پردازنده های Epyc و Ryzen Pro است
  چند ثانیه قبل

  تراشه ساز AMD رول است ، مخصوصاً برای محصولات متمرکز بر مصرف کننده. نه تنها پردازنده های Ryzen 5000 آن اکنون سریعترین پردازنده هایی هستند که می توانید برای رایانه های شخصی خریداری کنید ، پردازنده های گرافیکی Radeon RX 6000 این محصول به رهبر انویدیا برای عملکرد خود کمک می کند. اوه بله ، و فراموش نکنیم که AMD همچنین به دو مورد از محبوب ترین ابزارهای فنی در حال حاضر موجود (یا به احتمال زیاد هنوز برای

  این امر به ندرت مشهودتر از راه اندازی جدیدترین پردازنده های CPU سرور Epyc نسل 3 و پردازنده های تلفن همراه سری Ryzen Pro 5000 برای نوت بوک های سازمانی است.

  هر دو Epyc 7003 تراشه های خانواده (با نام رمز "میلان") و پردازنده های موبایل Ryzen Pro 5000 (مانند نسخه های مصرف کننده ، با نام رمز "سزان") بر اساس معماری هسته Zen 3 این شرکت ساخته شده اند - یک طراحی 7 نانومتری که ادامه دهنده عملکرد چشمگیر شرکت با شروع آن است. هسته های اصلی ذن که در سال 2017 وارد بازار شدند.

  در حالی که هر یک از تراشه های جدید برای نیازها و برنامه های بسیار متفاوت خود بهینه شده اند ، آنها تعدادی پیشرفت را در قلب هسته های ذن 3 دارند ، از جمله بزرگترها ، حافظه پنهان یکپارچه برای پردازش سریعتر با مجموعه داده های بزرگتر - همانطور که بسیاری از کارهای متمرکز بر هوش مصنوعی در سرورها و رایانه های شخصی نیاز دارند.

خبرهای دیگر از سخت افزار