خبر

 • تک بورد - AMD با Radeon RX 6900 XT ، Far Cry 6 و Resident Evil Village را اهدا می کند

  AMD با Radeon RX 6900 XT ، Far Cry 6 و Resident Evil Village را اهدا می کند
  1 روز و 12 ساعت قبل

  همه ما می توانیم از خرید بازی های سخت افزاری خود به صورت رایگان لذت ببریم. AMD این را می داند ، بنابراین چرا اخیراً بسته نرم افزاری Far Cry 6/Resident Evil Village را برای سیستم های رایانه ای از پیش ساخته شده که شامل آخرین CPU ها و کارت های گرافیک آن است ، اعلام کرد. در حال حاضر ، این برنامه در حال گسترش است تا کارت های گرافیک مستقل خود را پوشش دهد. متأسفانه ، این تنها شامل گران ترین پیشنهاد آن اس

  بسته Raise the Game محدود به سیستم هایی بود که شامل CPU AMD از Ryzen 5 3600 تا Ryzen 9 5950 X همراه با کارت Radeon RX 6000 می شد. در حال حاضر ، هر کسی که Radeon RX 6900 XT مستقل بخرد ، Resident Evil Village و Far Cry 6 را رایگان دریافت می کند - در صورت انتشار بازی ، در مورد مورد دوم.

  سخت افزار Tom \ 's اشاره می کند که پیشنهاد هر دو طرح شخص ثالث و مرجع کارت گل سرسبد AMD را با خنک کننده هوا یا مایع پوشش می دهد. اما نکته ای که با بسته نرم افزاری از پیش ساخته متفاوت است این است که دوره آزمایشی سه ماهه Xbox Game Pass دیگر شامل نمی شود ، که شرم آور است.

  در حالی که انگیزه اضافی برای خرید چیزی همیشه خوشایند است ، به نظر نمی رسد که کارت های Radeon RX 6900 XT در حال حاضر به آسانی تهیه شوند. مسائل مربوط به دسترسی RDNA 2 بدتر از آن چیزی است که خط آمپر Nvidia تجربه کرده است ، واقعیتی که در آخرین نظرسنجی Steam منعکس شده است. و سپس قیمت وجود دارد. MSRP این کارت 999 دلار است ، اما شما می توانید انتظار داشته باشید که تقریباً دو برابر آن را بپردازید - با فرض اینکه بتوانید جایی را برای فروش پیدا کنید. چقدر بازیهای رایگان 100 دلاری ضربه را نرم می کند؟

  این پیشنهاد تا 31 دسامبر 2021 ادامه دارد و خریداران تا 29 ژانویه 2022 فرصت دارند تا کدهای بازی خود را پس انداز کنند. در دسترس ساکنان آمریکای شمالی و اروپای غربی است.

  Ubisoft می گوید Far Cry 6 برای CPU های Ryzen و GPU های Radeon بهینه شده است. این بازی همچنین از FidelityFX Super Resolution AMD پشتیبانی می کند که گفته می شود در صورت فعال بودن 40 تا 45 درصد افزایش فریم در ثانیه را ارائه می دهد.

  دستگاه روابط عمومی Ubisoft در زمان راه اندازی نسخه Far Cry 6 در 7 اکتبر در حالت کامل قرار گرفته است - سیستم مورد نیاز سیستم PC را در اینجا بررسی کنید. این شرکت اخیراً با Corsair همکاری کرده است تا از طریق سیستم iCUE شرکت ، روشنایی RGB را به بازی وارد کند. سازنده سخت افزار همچنین نسخه هایی از FPS را با محصولات واجد شرایط iCUE اهدا می کند و قرعه کشی را با رایانه شخصی سفارشی با الهام از Furioso Jetpack درون بازی به عنوان جایزه (در بالا) آغاز کرده است.

خبرهای دیگر از سخت افزار