techbord.com AMD با خرید پردازنده های منتخب Ryzen بسته Far Cry 6 را ارائه می دهد

بسته های سخت افزاری رایانه راهی عالی برای به دست آوردن ارزش اضافی در هنگام خرید پردازنده یا کارت گرافیک جدید است. این معاملات که غالباً با خرید یک جز system سیستم جدید منجر به یک یا چند بازی می شود ، بسیار زیاد است و همیشه باید مراقب آنها باشید.

امروز AMD بی سر و صدا آخرین بسته نرم افزاری خود را از این نوع ارائه داده است. از 20 اکتبر ، هنگامی که AMD Ryzen 9 5950X ، Ryzen 9 5900X یا Ryzen 7 5800X خریداری می کنید ، یک نسخه رایگان از حماسه دنیای باز Ubisoft ، Far Cry 6 دریافت خواهید کرد.

این یک کپی دیجیتالی از بازی است و احتمالاً در Uplay باز می شود. این بسته همچنین شامل "موارد درون بازی" برای Far Cry 6 است که احتمالاً از چند پوسته یا اسلحه اختصاصی تشکیل شده است.

به عنوان بخشی از تبلیغات جداگانه "تجهیز به برنده" ، شما می توانید با خرید Ryzen 9 3950X ، Ryzen 9 3900XT یا Ryzen 7 3800XT نسخه مشابه Far Cry 6 را (از همان تاریخ شروع کنید) بدست آورید.

اگر درباره Far Cry چیزی نشنیده اید 6 هنوز نگاهی به اولین تریلر سینمایی بازی در بالا بیندازید. با توجه به آنچه ما تاکنون شنیده ایم ، این یک امر کاملاً استاندارد Far Cry خواهد بود: این یک تیرانداز اول شخص جهان آزاد است که در یک محیط گرمسیری تنظیم می شود ، در آن بازیکن با یک جذابیت روبرو می شود شرور اصلی.

این بار ، بزرگترین چیز را شخص دیگری به جز جیانکارلو اسپوزیتو بازی نمی کند ، مردی که به خاطر بازی فوق العاده خود در نقش گوستاوو فرینگ در فیلم شکستن بد معروف است.

برای جزئیات بیشتر در مورد این تبلیغات ، از جمله ادغام کنندگان سیستم شرکت کننده ، صفحه رسمی "پاداش AMD" را در اینجا ببینید و نگاهی به آخرین دو تبلیغ Q4 2020 بیندازید.

AMD با خرید پردازنده های منتخب Ryzen بسته Far Cry 6 را ارائه می دهد
hardware/amd-با-خرید-پردازنده-های-منتخب-ryzen-بسته-far-cry-6-را.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.