خبر

 • تک بورد - AMD با به روزرسانی AGESA مشکل اتصال USB کراس پلت فرم را شناسایی و حل می کند

  AMD با به روزرسانی AGESA مشکل اتصال USB کراس پلت فرم را شناسایی و حل می کند
  10 روز و 19 ساعت قبل

  TL؛ DR: بعد از چند هفته مشورت ، AMD مشکل اتصال USB متناوب را حل کرده است ، همانطور که توسط بسیاری از کاربران گزارش شده است. به روزرسانی AGESA حاوی اصلاحات هفته آینده به تولیدکنندگان مادربرد ارسال می شود و از آنجا به خود آنها بستگی دارد. AMD تخمین می زند که اولین BIOS بتا با نسخه رفع شده در اوایل آوریل در دسترس باشد.

  گزارش های قطع ناگهانی USB و کیفیت پایین سیگنال در مادربردهای AMD X570 و B550 که از اواخر سال گذشته در Reddit به صورت عادی در می آیند. سه هفته پیش ، AMD سرانجام این مسئله را پذیرفت و شروع به جمع آوری اطلاعات از افراد مبتلا کرد. شدت مشکل به طور تصادفی در نوسان است ، اما احتمال وقوع آن با مالیات بر سخت افزار مانند پردازنده های گرافیکی جدید و هدست های VR ارتباط دارد. نشان می دهد که علت این امر می تواند یک "مسئله زمان بندی برای همگام سازی سیگنالینگ USB با نرخ سریع تر نماد PCIe 4.0 باشد" ، در حالی که دیگری فکر می کند ممکن است ناشی از "تنظیم مجدد کنترل کننده باشد که به دلیل اشتباهات PCIe غیرقابل اصلاح زیاد ایجاد شده است." "

  با توجه به اینکه Redditors یک راه حل مناسب برای توصیه AMD یافت ، نباید سریع نظر آنها را رد کرد.

  AGESA به روز شده برای اتصال متناوب USB از r / Amd

  اگر مشکلی را تجربه کرده اید ، برای بررسی BIOS به روز شده از طرف سازنده مادربرد خود ، در تقویم خود برای ماه آینده یادآوری قرار دهید.

خبرهای دیگر از سخت افزار