techbord.com AMD از طراحی Radeon 6000

بسیار پیش بینی شده: تنها با فاصله چند هفته از رویداد AMD’s Zen 3 و Radeon 6000 ، این شرکت سرانجام اولین تصویر رسمی را با نام Big Navi منتشر کرد. و همانطور که از نامش پیداست ، این یک جانور است.

توجه طرفداران Tech از زمان معرفی آنها در ابتدای ماه به انویدیا و سری کارتهای جذاب آن Ampere معطوف شده است. اکنون ، AMD در تلاش است حزب را خراب کند. تیم Red هفته گذشته تأیید کرد که پردازنده های Zen 3 و سری Radeon 6000 مبتنی بر RDNA 2 مورد انتظار در 8 اکتبر ساعت 12 بعدازظهر رونمایی می شوند.

نگاهی به طراحی جدید Radeon RX بیندازید سری 6000. کارتهای گرافیکیAMD # RDNA2 آینده ما از یک طراحی خنک کننده کاملاً جدید برخوردار هستند و شما می توانید هر زاویه را خودتان در جزیره خلاق Fortnite مطالعه کنید. 8651-9841-1639. pic.twitter.com/KGQAOXDivZ

- Radeon RX (Radeon) 14 سپتامبر 2020

AMD Radeon دیروز توییت کرد و اولین نگاه ما به سری Radeon 6000 را نشان می دهد ، طراحی کاملا جدید خود را نشان می دهد. این شرکت قبلاً از Fortnite برای آزار دادن کارتها استفاده می کرد و عنوان Battle Royale بار دیگر توسط AMD برای تبلیغ Big Navi استفاده می شود - می توانید با استفاده از کد 8651 نگاهی دقیق به Radeon 6000 در جزیره خلاق Fortnite خود بیاندازید - 9841-1639.

AMD هیچ گونه مشخصاتی را نشان نداد ، اگرچه کارت نمایش داده شده - احتمالاً پرچمدار سری - از انواع فن های سه گانه است ، دقیقاً مانند Radeon VII ، بنابراین بزرگ خواهد بود . از اتصال دهنده های برق 2x8 پین PCIe استفاده می کند. همراه با شکاف PCIe ، این بدان معناست که این Radeon 6000 (Radeon RX 6900X؟) می تواند 375W مصرف کند. اینکه دقیقاً چه قدرتی نیاز خواهد داشت مشخص نیست.

با تشکر از تحلیلگر فناوری Anshel Sag ، می توانیم نگاه بهتری به درگاه های کارت داشته باشیم. یک درگاه HDMI (تقریباً قطعاً 2.1) ، دو خروجی DisplayPort (انتظار 1.4) و یک نوع USB از نوع USB وجود دارد ، اگرچه به نظر نمی رسد تاندربولت 3 باشد.

ما اطلاعات بیشتری در مورد سری Radeon 6000 ، شامل قیمت و عملکرد آن در مقایسه با آمپر ، در 8 اکتبر.

AMD از طراحی Radeon 6000 "Big Navi" رونمایی کرد
hardware/amd-از-طراحی-radeon-6000-big-navi-رونمایی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.